Випускник Хмельницького університету розробляє програмне забезпечення в компанії Ілона Маска

Українець Олексій Пахунов, що свого часу закінчив Хмельницький національний університет, зіграв важливу роль для SpaceX. Як зазначає Space ON Ukraine, він був відповідальним за успішну посадку Falcon 9 ще у 2015 році. Зараз він працює старшим розробником програмного забезпечення у групі Flight Software, SpaceX. Якраз остання 30 травня спрямувала в космос корабель Crew Dragon з двома астронавтами на борту.

Олексій Пахунов освіту здобув у Хмельницькому Технологічному університеті «Поділля» (тепер Хмельницький національний університет) за спеціальністю «Комп’ютерні системи та мережі». А сам чоловік родом із Житомира.

Прикметно, що Олексій веде власний блог, де пише, що встиг попрацювати в Microsoft та Google. Також працював над Chrome Remote Desktop, а потім перейшов у SpaceX.

«Окремо уточню щодо запитань про SpaceX. Я вельми обмежений у тому, що можу розповісти про роботу в компанії. Крім звичайних обмежень на поширення закритої інформації, працівники SpaceX потрапляють під обмеження ITAR (закон про контроль за експортом зброї). Фактично я можу говорити тільки про те, що вже є (було) опубліковано в Інтернеті й не більше», — зазначив Олексій у блозі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Випускник Хмельницького університету розробляє програмне забезпечення в компанії Ілона Маска»

  1. И чем гордится ?? Что свое космосостроение угробили и лучшие специалисты разбежались по всему миру ?? Почему Маск оценил украинца, а родная страна вытеснила ??

  2. Uliana Sukhodolska коментує:

    Як чим? Може, ким?! А не можна просто порадіти за земляка?

  3. Свідомо обирайте де навчатись, щоб досягти вершин.

    До речі, на Кафедра кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж досі працює керівник дипломного проекту Олексія.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоКурси програмування Java

Читайте у цій рубриці