Можливості програми USAP ONLINE для бізнесу

Можливості програми USAP ONLINE для бізнесу

На сучасних підприємствах важливо організувати постійний контроль основних процесів та операцій. Це стосується фінансових транзакцій та розрахунків, складських запасів, доходів, витрат, закупівель тощо. Для регулярного обліку та отримання актуальних звітів варто використовувати онлайн бухгалтерію.

Це спеціальна програма, створена на основі хмарних технологій. USAP ONLINE має увесь необхідний для торгівлі й сфери послуг функціонал, тому дає можливість відстежувати будь-які процеси та приймати грамотні рішення. За допомогою цієї онлайн-платформи можна проводити фінансові транзакції — виставляти рахунки партнерам, виплачувати зарплату тощо.

Як здійснити облік витрат онлайн

Будь-якій компанії важливо впорядкувати свої фінансові справи, щоб уникати касових розривів, непогашених заборгованостей та інших проблем. Спеціальне програмне забезпечення дозволить провести як облік накладних витрат, так і відстежити усі надходження на рахунок від готівкових, безготівкових продажів та інших джерел. Доступні завжди реальні, актуальні дані без помилок.

Сервіс буде особливо корисним для компаній, що мають декілька працюючих магазинів або філіалів у різних місцях. Він має необхідний функціонал, щоб відстежувати локальні каси кожної торговельної точки, розділяти грошові потоки між ними, нараховувати кошти, оформляти продаж товару за готівку або з банківської картки через термінал. Уся інформація доступна, її можуть бачити працівники інших магазинів без попереднього запиту.

Що таке накладні витрати

До таких операцій відносять кошти, витрачені не в рамках господарської діяльності підприємства. Тобто, це гроші, спрямовані не на надання послуг чи виробництво товарів, а інші цілі, зокрема, створення оптимальних робочих умов у компанії, організацію або управління. Облік накладних витрат допомагає визначити реальну вартість продукції, запропонованої клієнтам.

До таких витрат відносять, наприклад:

  • заробітна плата адміністраторам, управлінцям, іншим працівникам, та податкові відрахування з неї;
  • амортизація активів, не залучених у виробництві товарів або наданні послуг напряму;
  • гроші, виділені на оренду та утримання приміщень загалом;
  • оплата комунальних послуг, що не мають відношення до виробничого процесу (наприклад, телефонного зв’язку, інтернету);
  • витрати на пакування, доставку замовлень.

Цей облік передбачає також контроль і відстеження сум, спрямованих на рекламу, оплату послуг аутсорсерів, відрядження працівників та інші потреби.

Можливості програми USAP ONLINE для бізнесу

Які можливості надає USAP ONLINE

Бухгалтерія онлайн допоможе автоматизувати безліч процесів, які постійно відбуваються на підприємстві. Наприклад, програма дозволить постійно відстежувати кількість та асортимент товарів, що знаходяться на складі конкретного магазину. Сервіс показує, яка продукція продається найбільше і найменше — так, керівник бачить, що варто дозамовити для збільшення продажів.

Під час керування можна створювати скільки завгодно кас і складів, об’єднувати їх між собою в групи та здійснювати інші дії. Система спрощує проведення інвентаризації, адже завжди точно показує, скільки і яких товарів є у наявності на момент перевірки. Цим можливості USAP ONLINE не обмежуються — варто уточнити у менеджера повний функціонал та замовити тестовий період.

За допомогою онлайн-платформи також можна:

  • відстежувати борги за окремими постачальниками та клієнтами. Доступний перегляд як загальної суми в розрізі днів, так і за окремими домовленостями (наприклад, за придбаний товар), відтермінування тощо;
  • визначати та встановлювати актуальні ціни. Сервіс показує, скільки коштує товар на складі постачальника, визначає рівень націнки, роздрібну, гуртову вартість, маржинальність, проводить акції за тим чи іншим сценарієм;
  • контролювати закупівлі товарів. USAP ONLINE показує залишки на складі точно та без помилок — за цими звітами простіше відразу визначити, що варто придбати. Це дозволить раціонально витрачати кошти підприємства;
  • контролювати роботу менеджерів. Програма показує, скільки часу працівник провів на робочому місці з урахуванням прибуття й відбуття, визначає пріоритетні задачі, а також має чат для спілкування.

Бухгалтерія онлайн дозволить швидко й просто проводити фінансові розрахунки, перераховувати заробітну плату, гроші інвесторам, співвласникам, сплачувати за позиками, кредитами. Ці процеси не займуть багато часу, адже у системі відображається актуальна заборгованість.

USAP ONLINE — хмарний сервіс для бізнесу, який має дуже широкий функціонал і забезпечує просту автоматизацію великої кількості робочих процесів. Облік, фінансові розрахунки, контроль коштів не займатимуть багато часу, якщо працювати в цій програмі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Автоматизація фітнес-клубів — неминучий процес, що вимагає певних рішень
Роль бухгалтера у підготовці та аналізі фінансової звітності компанії
На Шепетівщині бухгалтерка, яка неправильно визначила прибуток підприємства, поновилася на роботі
У Хмельницькій області порахували звірів, що живуть у вільних умовах та вольєрних господарствах

Читайте у цій рубриці


Магнітола Teyes CC3: сучасні технології у вашому автомобілі
Сучасні методи лікування зубів у клініці Nikadent Family
Інтеграція українських студентів у навчальне середовище університетів Любліна: виклики та підходи
Кухонний комбайн Kenwood: переваги та його можливості
FacebookTelegramViberWhatsAppX