Розклад руху поїздів по ст. Шепетівка станом на 26 червня 2022 року

Розклад руху пасажирських поїздів
Маршрут Перiод. Час приб. Час вiдпр. Приб. кінц.
43 Івано-Франківськ – Київ з 05.07.2022 щоденно 04:35 04:37 09:31
43 Івано-Франківськ – Київ 29.05–04.07.2022 щоденно 04:34 04:36 09:28
129 Івано-Франківськ – Кременчук 03.06–03.07.2022 по непарних, при двох непарних 29, 31, 3 23:57 23:59 10:40
129 Івано-Франківськ – Кременчук з 05.07.2022 по непарних, при двох непарних 29, 31, 3 23:57 23:59 10:40
88 Запоріжжя – Ковель 30.05–30.10.2022 по парних, при двох непарних 30, 2, 4 09:46 09:48 15:30
97 Київ – Ковель 26.06–04.07.2022 щоденно 02:30 02:32 08:30
97 Київ – Ковель з 05.07.2022 щоденно 02:30 02:32 08:30
885 Київ – Рівне з 10.06.2022 щоденно 18:09 18:22 20:17
13 Київ – Солотвино 29.05–04.07.2022 щоденно 21:47 21:49 11:01
13 Київ – Солотвино з 05.07.2022 щоденно 21:56 21:58 11:15
43 Київ – Івано-Франківськ 16.05–04.07.2022 щоденно 00:06 00:08 08:42
43 Київ – Івано-Франківськ з 05.07.2022 щоденно 00:42 00:44 09:37
98 Ковель – Київ 26.06–04.07.2022 щоденно 01:05 01:07 06:01
98 Ковель – Київ з 05.07.2022 щоденно 01:05 01:07 06:01
78 Ковель – Одеса з 05.07.2022 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1, 3 23:32 23:34 10:29
78 Ковель – Одеса 01.06–03.07.2022 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1, 3 23:34 23:37 10:29
88 Ковель – Запоріжжя 29.05–29.10.2022 по непарних, при двох непарних 29, 1, 3 15:40 15:42 07:30
130 Кременчук – Івано-Франківськ з 02.06.2022 по парних, при двох непарних 30, 2, 4 02:39 02:41 09:17
78 Одеса – Ковель з 02.06.2022 по парних, при двох непарних 28, 30, 2 04:53 04:57 10:50
149 Полтава – Чернівці з 02.06.2022 по парних, при двох непарних 30, 2, 4 02:39 02:41 12:21
886 Рівне – Шепетівка з 18.05.2022 щоденно 22:49 22:49
13 Солотвино – Київ з 29.05.2022 щоденно 06:41 06:43 11:13
45 Ужгород – Харків 12.06–02.07.2022 щоденно, крім 26–30.06.2022 21:46 21:52 10:55
45 Ужгород – Харків 26–30.06, 3, 4.07.2022 щоденно 21:46 21:52 11:05
45 Ужгород – Харків з 05.07.2022 щоденно 21:38 21:40 11:27
45 Харків – Ужгород з 05.07.2022 щоденно 03:20 03:22 14:37
45 Харків – Ужгород 11.06–04.07.2022 щоденно 03:12 03:14 14:11
150 Чернівці – Полтава 03.06–03.07.2022 по непарних, при двох непарних 29, 31, 3 23:57 23:59 11:07
150 Чернівці – Полтава з 05.07.2022 по непарних, при двох непарних 29, 31, 3 23:57 23:59 11:07
870 Шепетівка – Київ з 18.05.2022 щоденно 03:35 09:51
Розклад руху приміських поїздів
Маршрут прямування Обіг приб. відпр.
6502 Шепетівка – Коростень щоденно 03:16
6502 Шепетівка – Коростень щоденно 03:16
870 Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) щоденно 03:35
6371 Шепетівка – Хмельницький крім сб., нд. 03:43
6281 Шепетівка – Здолбунів-Пас. щоденно 04:06
6222 Ланівці – Шепетівка щоденно 06:55
6249 Козятин-1 – Шепетівка щоденно 07:29
6282 Здолбунів-Пас. – Шепетівка щоденно 07:56
6252 Шепетівка – Козятин-1 щоденно 08:25
6221 Шепетівка – Ланівці щоденно 08:47
6283 Шепетівка – Рівне щоденно 08:47
6501 Коростень – Шепетівка крім нд. 12:52
6253 Козятин-1 – Шепетівка щоденно 13:38
6501Н Коростень – Шепетівка по нд. 13:58
6284 Рівне – Шепетівка щоденно 14:00
6254 Шепетівка – Козятин-1 щоденно 14:20
6285 Шепетівка – Рівне щоденно 14:22
6224 Ланівці – Шепетівка щоденно 16:39
885 Київ-Пас. (Приміський) – Рівне щоденно 18:09 18:22
6286 Рівне – Шепетівка щоденно 19:35
6260 Шепетівка – Козятин-1 щоденно 20:25
6223 Шепетівка – Ланівці щоденно 21:00
6372 Хмельницький – Шепетівка крім сб., нд. 21:25
886 Рівне – Шепетівка щоденно 22:49
6259 Козятин-1 – Шепетівка щоденно 23:57
6503 Коростень – Шепетівка щоденно 00:16

Розклад руху призначених пасажирських та приміських поїздів по станціії Шепетівка станом на 26 червня 2022 року. Розклад включає в себе додаткові поїзди та подовжені маршрути і оновлюється щоденно.

На нашому сайті кожен може дізнатися діючий графік руху поїздів через станцію Шепетівка. Редакція «День за днем» попереджає, що розклад може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку. Ми постійно оновлюємо інформацію на цій сторінці (не рідше ніж раз на добу) аби надати нашим читачам актуальну інформацію.

У зв’язку з введенням воєнного стану на території України, деякі поїзди прямують диспетчерським розкладом. Тому «Укрзалізниця» повідомляє, що детальну інформацію щодо розкладу та періодичності курсування таких поїздів ви можете дізнатися в офіційних месенджерах «Укрзалізниці», на сайті «Укрзалізниці» у вкладці «Прес-центр» розділ «Актуальна тема» або на вокзалі міста.


Останні публікації на сайті:


Який туалет для собак – найкращий?
На день селища в Грицеві зібрали понад 43 тисячі гривень для ЗСУ
У Шепетівці передали військовим квадрокоптер
У Нетішині стартував благодійний турнір із футболу
У Шепетівці дітей запрошують до спортивного заходу «День літніх спортивних розваг»
День за днем №25
Нерухомість №25 (22.06.2022)
Транспорт №25 (22.06.2022)
Різне №25 (22.06.2022)
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter