Розклад руху поїздів по ст. Шепетівка з 12.12.2021

Розклад руху поїздів по ст. Шепетівка з 12.12.2021

Розклад руху призначених пасажирських та приміських поїздів по станціії Шепетівка станом на 12 грудня 2021 року. Розклад включає в себе додаткові поїзди та подовжені маршрути на зимовий період.

Розклад руху пасажирських поїздів
№ поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції Час приб. Час вiдпр. Приб. кінц.
43 Івано-Франківськ Київ 13, 17, 19, 23, 25, 27/12/2021, 1, 3, 7, 9/01/2022 04:30 04:32 08:48
43 Івано-Франківськ Київ цілий рік по непарних (крім 13, 17, 19, 23, 25, 27/12/2021, 1, 3, 7, 9/01/2022), при двох непарних 29, 31, 1 04:30 04:32 08:48
43 Івано-Франківськ Київ, Чернігів 12, 22, 26/12/2021, 4, 10, 16/01/2022 04:30 04:32 12:25
43 Івано-Франківськ Київ, Чернігів цілий рік по парних (крім 12, 22, 26/12/2021, 4, 10, 16/01/2022), при двох непарних 30, 2, 4 04:30 04:32 12:25
130 Ворохта Кременчук цілий рік по парних, при двох непарних 30, 2, 4 23:57 23:59 10:15
150 Ворохта Полтава 12/12/2021 23:57 23:59 10:40
130 Ворохта Полтава з 14/12/2021 по парних, при двох непарних 30, 2, 4 23:57 23:59 10:40
97 Київ Ковель цілий рік щоденно, крім 31/12/2021 01:24 01:26 07:23
885 Київ Рівне цілий рік по п’ятницях, суботах, неділях 18:09 18:24 20:17
197 Київ Ковель 30/12/2021, 3, 9, 10/01/2022 10:32 10:34 14:48
13 Київ Солотвино цілий рік щоденно 21:49 21:51 10:40
43 Київ Івано-Франківськ 24, 26, 30/12/2021, 2, 6, 8/01/2022 23:19 23:21 08:10
43 Київ Івано-Франківськ цілий рік по парних (крім 24, 26, 30/12/2021, 2, 6, 8/01/2022), при двох непарних 30, 1, 2 23:19 23:21 08:10
201 Київ Ковель 24, 30/12/2021, 5/01/2022 03:01 03:03 08:30
98 Ковель Київ цілий рік щоденно, крім 31/12/2021 01:43 01:45 05:51
78 Ковель Одеса 13/12/2021-29/05/2022, з 13/09/2022 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1, 3; 1/06-12/09/2022 щоденно 23:32 23:37 09:56
198 Ковель Київ 30/12/2021, 3, 9/01/2022 15:56 15:58 20:39
202 Ковель Київ 23, 27/12/2021, 2, 9/01/2022 00:45 00:47 04:45
88 Ковель Новоолексіївка цілий рік по непарних та 31/10/2022 (крім 1/11/2022), при двох непарних 29, 1, 3 15:40 15:42 11:05
130 Кременчук Ворохта цілий рік по непарних, при двох непарних 29, 1, 3 02:03 02:05 12:06
46 Лисичанськ Ужгород цілий рік щоденно, крім 15-20/12/2021 03:12 03:14 13:20
46 Лисичанськ Ужгород 15-20/12/2021 щоденно 03:12 03:14 13:20
88 Новоолексіївка Ковель цілий рік по парних та 1/11/2022 (крім 2/11/2022), при двох непарних 30, 2, 4 07:37 07:39 13:34
78 Одеса Ковель 14/12/2021-30/05/2022, з 14/09/2022 по парних, при двох непарних 28, 30, 2; 2/06-13/09/2022 щоденно 04:22 04:33 10:50
149 Полтава Ворохта цілий рік по непарних, при двох непарних 29, 1, 3 02:03 02:05 12:06
149 Полтава Чернівці цілий рік по непарних, при двох непарних 29, 1, 3 02:03 02:05 12:30
886 Рівне Шепетівка цілий рік по п’ятницях, суботах, неділях 23:00 23:00
13 Солотвино Київ 12/12/2021-26/02/2022 щоденно 06:14 06:30 10:42
13 Солотвино Київ з 27/02/2022 щоденно 06:14 06:30 10:42
45 Ужгород Лисичанськ цілий рік щоденно, крім 14-18, 23, 25, 29/12/2021, 1, 5, 7/01/2022 07:05 07:07 04:15
45 Ужгород Лисичанськ 23, 25, 29/12/2021, 1, 5, 7/01/2022 07:05 07:07 04:15
45 Ужгород Лисичанськ 14-18/12/2021 щоденно 07:05 07:07 04:15
150 Чернівці Полтава цілий рік по парних, при двох непарних 30, 2, 4 23:57 23:59 10:40
44 Чернігів, Київ Івано-Франківськ цілий рік по непарних, при двох непарних 29, 31, 3 23:19 23:21 08:10
870 Шепетівка Київ цілий рік по суботах, неділях, понеділках 03:35 09:58
Розклад руху приміських поїздів
Обіг Маршрут прямування приб. відпр.
6502 по пн., ср., сб. Шепетівка – Коростень 03:16
870 по пн., сб., нд. Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 03:35
6371 крім сб., нд. Шепетівка – Хмельницький 03:43
6281 щоденно Шепетівка – Здолбунів-Пас. 04:06
6222 щоденно Ланівці – Шепетівка 06:55
6249 щоденно Козятин-1 – Шепетівка 07:26
6282 щоденно Здолбунів-Пас. – Шепетівка 07:56
6252 щоденно Шепетівка – Козятин-1 08:25
6221 щоденно Шепетівка – Ланівці 08:47
6283 щоденно Шепетівка – Рівне 08:47
6501 крім нд. Коростень – Шепетівка 12:52
6253 щоденно Козятин-1 – Шепетівка 13:38
6501Н по нд. Коростень – Шепетівка 13:58
6254 щоденно Шепетівка – Козятин-1 14:20
6504 щоденно Шепетівка – Коростень 15:50
6224 щоденно Ланівці – Шепетівка 16:39
885 по пт., сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 18:09 18:24
6286 щоденно Рівне – Шепетівка 19:35
6260 щоденно Шепетівка – Козятин-1 20:25
6223 щоденно Шепетівка – Ланівці 21:00
6372 крім сб., нд. Хмельницький – Шепетівка 21:25
6259 щоденно Козятин-1 – Шепетівка 23:57
6503 по вт., пт., нд. Коростень – Шепетівка 00:16

Останні публікації на сайті:


Київське товариство 18 років не укладає договір на охорону пам’ятки архітектури Хмельниччини
Станом на 29 січня в Хмельницькій області виявлено 2186 нових випадків COVID-19
Розлучення по-шепетівськи — не зійшлися характерами
Держпідприємство на Хмельниччині має яблучні сади та власну торгову марку меду
Хмельниччину відвідала голова Національної служби здоров’я України
Тварин «Подільського бекону» помістили на карантин
В Україні станом на 29 січня зафіксовано понад 37 тисяч нових випадків COVID-19 за минулу добу
На Хмельниччині під час будівництва казарм привласнили 5,9 млн грн
Водію, який збив у Шепетівці жінку біля цукрокомбінату, оголосили підозру