Розклад руху поїздів по ст. Шепетівка з 01.06.2021

Розклад руху поїздів по ст. Шепетівка з 01.06.2021

Розклад руху призначених пасажирських та приміських поїздів по станціії Шепетівка станом на 1 червня 2021 року. Розклад включає в себе додаткові поїзди та подовжені маршрути на літній період.

Розклад руху пасажирських поїздів
№ поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції Час приб. Час вiдпр. Приб. кінц.
244 Івано-Франківськ Київ 18, 20/08/2021 04:30 04:35 08:48
134 Івано-Франківськ Миколаїв 18, 19, 21/08/2021 13:16 13:21 05:58
231 Івано-Франківськ Генічеськ 11/06-7/09/2021 по непарних, при двох непарних 29, 31, 3, 5 22:58 23:00 17:50
231 Івано-Франківськ Генічеськ 5, 7, 9/06/2021 22:58 23:00 17:50
150 Івано-Франківськ Полтава 18, 20/08/2021 23:44 23:59 10:38
43 Івано-Франківськ Чернігів 1/07-29/08/2021 по непарних, при двох непарних 29, 1, 3 04:30 04:35 12:43
43 Івано-Франківськ Київ 15/05-7/06/2021 по непарних, при двох непарних 29, 1, 3 04:30 04:35 08:48
43 Івано-Франківськ Київ 29/03-29/06/2021, з 1/09/2021 по непарних (крім 15/05-7/06/2021), при двох непарних 29, 1, 3 04:30 04:35 08:48
130 Івано-Франківськ Кременчук 18, 20/08/2021 23:44 23:59 10:15
150 Ворохта Полтава з 10/06/2021 по парних (крім 18, 20/08/2021), при двох непарних 30, 2, 4 23:44 23:59 10:38
150 Ворохта Полтава 30/05-8/06/2021 по парних 23:44 23:59 10:43
130 Ворохта Кременчук з 30/05/2021 по парних (крім 18, 20/08/2021), при двох непарних 30, 2, 4 23:44 23:59 10:15
232 Генічеськ Івано-Франківськ 4/06-6/09/2021 по парних (крім 28, 30/07/2021), при двох непарних 28, 30, 2, 4 06:19 06:34 13:08
232 Генічеськ Івано-Франківськ 28, 30/07/2021 06:19 06:34 13:08
97 Київ Ковель з 28/03/2021 щоденно 01:24 01:26 07:37
885 Київ Рівне з 28/03/2021 по п’ятницях, суботах, неділях 18:09 18:25 20:18
243 Київ Івано-Франківськ 17, 19/08/2021 23:19 23:21 05:43
243 Київ Рахів 11/06/2021; з 17/06/2021 по непарних (крім 17, 19/08/2021), при двох непарних 29, 31, 3 23:19 23:21 10:00
217 Київ Рахов 18/06/2021 18:54 19:11 07:18
217 Київ Рахов 4/06/2021 19:06 19:21 07:18
43 Київ Івано-Франківськ 28/03-30/06/2021; з 2/09/2021 по парних, при двох непарних 30, 2, 4 23:19 23:21 05:43
13 Київ Солотвино з 28/03/2021 щоденно 21:49 21:51 13:52
235 Київ Ужгород 17/06/2021 00:50 01:14 11:58
98 Ковель Київ 14/05-9/06/2021 щоденно 01:43 01:45 05:51
98 Ковель Київ з 28/03/2021 щоденно, крім 14/05-9/06/2021 01:43 01:45 05:51
58 Ковель Одеса 29/03-1/07/2021, з 1/09/2021 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1, 3; 2/07-30/08/2021 щоденно 23:35 23:37 10:08
188 Ковель Миколаїв 14/05-10/09/2021 по парних, при двох непарних 28, 30, 2 15:40 15:42 10:13
88 Ковель Новоолексіївка з 3/04/2021 по непарних, при двох непарних 29, 1, 3 15:40 15:42 10:17
130 Кременчук Ворохта 15/05-9/06/2021 по непарних 02:19 02:34 12:02
130 Кременчук Івано-Франківськ 17, 19/08/2021 02:19 02:34 08:56
130 Кременчук Ворохта з 29/03/2021по непарних (крім 15/05-9/06, 17, 19/08/2021), при двох непарних 29, 1, 3 02:19 02:34 12:02
46 Лисичанськ Ужгород з 16/04/2021 щоденно 03:15 03:38 14:34
134 Миколаїв Івано-Франківськ 16, 17, 19/08/2021 10:52 10:56 18:47
134 Миколаїв Рахів 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 30, 31/05; 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11/06/2021 10:52 10:56 23:30
134 Миколаїв Рахів 27, 29, 30/07/2021 10:52 10:56 23:30
134 Миколаїв Рахів 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 29, 30/06, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 26/07; 1, 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 20, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 31/08/2021 10:52 10:56 23:30
187 Миколаїв Ковель 15/05-11/09/2021 по непарних, при двох непарних 29, 31, 3 07:40 07:42 13:36
88 Новоолексіївка Ковель з 28/03/2021 по парних (крім 14/05-8/06, 28, 30/07/2021), при двох непарних 30, 2, 4 07:40 07:42 13:36
88 Новоолексіївка Ковель 14/05-8/06/2021 по парних, при двох непарних 30, 2, 4 07:40 07:46 13:36
88 Новоолексіївка Ковель 28, 30/07/2021 07:40 07:42 13:36
58 Одеса Ковель 28/03-2/07/2021, з 2/09/2021 по парних, при двох непарних 30, 2, 4; 3/07-31/08/2021 щоденно 04:31 05:00 10:50
149 Полтава Івано-Франківськ 17, 19/08/2021 02:19 02:34 08:56
149 Полтава Ворохта з 29/03/2021 по непарних (крім 15/05-7/06, 17, 19/08/2021), при двох непарних 29, 1, 3 02:19 02:34 12:02
149 Полтава Ворохта 15/05-7/06/2021 по непарних 02:19 02:34 12:02
886 Рівне Шепетівка з 28/03/2021 по п’ятницях, суботах, неділях 22:50 22:50
218 Рахів Київ 13, 19/06/2021 05:13 05:28 10:03
134 Рахів Миколаїв 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 31/06, 1, 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 31/07/2021; 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 22, 24, 25, 27, 28, 30, 31/08/2021 13:16 13:21 05:58
134 Рахів Миколаїв 14/05; 10/06/2021 13:16 13:21 05:58
134 Рахів Миколаїв 15, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 29, 30/05; 1, 2, 4, 5, 7, 8/06/2021 13:16 13:21 05:58
244 Рахів Київ 6/06/2021; з 18/06/2021 по парних (крім 18, 20/08/2021), при двох непарних 30, 1, 4 04:30 04:35 08:48
13 Солотвино Київ з 28/03/2021 щоденно 06:32 06:34 10:44
45 Ужгород Лисичанськ з 28/03/2021 щоденно 06:58 07:10 04:15
43 Чернігів Івано-Франківськ 2/07-30/08/2021 по парних, при двох непарних 30, 2, 4 23:19 23:21 05:43
870 Шепетівка Київ з 28/03/2021 по суботах, неділях, понеділках 03:35 09:42
Розклад руху приміських поїздів
Обіг Маршрут прямування приб. відпр.
6502  по пн., ср., сб.  Шепетівка – Коростень 03:16
870 по пн., сб., нд.  Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 03:35
6281 щоденно  Шепетівка – Здолбунів-Пас. 04:03
6222 щоденно  Ланівці – Шепетівка 06:55
6249 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 07:27
6282 щоденно  Здолбунів-Пас. – Шепетівка 07:58
6252 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 08:25
6221 щоденно  Шепетівка – Ланівці 08:47
6283 щоденно  Шепетівка – Рівне 08:52
6501 крім нд.  Коростень – Шепетівка 12:52
6253 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 13:38
6501Н по нд.  Коростень – Шепетівка 13:58
6254 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 14:25
6504 щоденно  Шепетівка – Коростень 15:50
6224 щоденно  Ланівці – Шепетівка 16:39
885 по пт., сб., нд.  Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 18:09 18:25
6286 щоденно  Рівне – Шепетівка 19:36
6260 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 20:25
6223 щоденно  Шепетівка – Ланівці 21:00
886 по пт., сб., нд.  Рівне – Шепетівка 22:50
6259 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 23:57
6503 по вт., пт., нд.  Коростень – Шепетівка 00:16

Останні публікації на сайті:


Музей Миколи Островського у Шепетівці відкрили 42 роки тому
Славутчан кличуть дивитися фільми у 3D форматі
На Ізяславщині доглядають понад пів мільйона сіянців майбутнього лісу
У Шепетівці ЦНАП проводить прийом громадян у іншому приміщенні
На 75-му році життя помер генерал-майор з Ізяславщини
У Шепетівці піцерія «Дрова» пригощала дітей смаколиками
В Ізяславі під колеса столичного «Део Ланос» потрапив літній велосипедист
На Хмельниччині молодиця продавала в мережі Інтернет неіснуючий товар