На Хмельниччині патрульні обстежували стан доріг: винесено 157 вимог та оформлено 60 адмінматеріалів

На Хмельниччині патрульні обстежували стан доріг: винесено 157 вимог та оформлено 60 адмінматеріалів

Патрульна поліція Хмельницької області проінформувала про результати проведення весняного комісійного обстеження вулично-шляхової мережі.

«Протягом практичної частини весняного комісійного обстеження працівниками відділу безпеки дорожнього руху УПП в Хмельницькій області ДПП здійснено обстеження вулично-шляхової мережі. За результатами обстеження ми склали акти, у яких зафіксовано порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху. Посадовим особам дорожніх, комунальних та залізничних організацій інспектори видали 157 вимог (приписів) на вжиття заходів щодо ліквідації виявлених недоліків під час обстеження та оформили 60 адміністративних матеріалів», — повідомляє патрульна поліція Хмельницької області.

Зокрема:

1. Відносно власників вулично-шляхової мережі по огляду автомобільних доріг і вулиць:

  • 3 протоколи за ч. 4 ст. 140 (порушення, що спричинили створення аварійної обстановки або пошкодження транспортних засобів, вантажів, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) КУпАП;
  • 20 постанов за ч. 1 ст. 140 (Порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд) КУпАП.

2. Відносно власників вулично-шляхової мережі по огляду залізничних переїздів:

  • 8 постанов за ч. 1 ст. 140 Порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд) КУпАП.

3. Відносно власників об’єктів дорожнього сервісу:

  • 2 постанови за ч. 1 ст. 140 (Порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд) КУпАП;
  • 27 постанов за ч. 2 ст. 140 (Порушення визначеного законодавством порядку погодження з уповноваженим підрозділом Національної поліції: встановлення рекламоносіїв, технічних засобів організації дорожнього руху, проведення будь-яких робіт на автомобільних дорогах, вулицях, залізничних переїздах; розроблення проєктної документації на будівництво, реконструкцію і ремонт автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів та об’єктів дорожнього сервісу; здійснення пасажирських перевезень за встановленими маршрутами руху транспортних засобів загального користування) КУпАП.

«Нагадаємо, що двічі на рік поліцейські обстежують дороги, щоб подбати про вашу безпеку!» — додали в патрульній поліції.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Хмельниччині пів сотні засуджених захотіли служити у війську: що вирішив суд
До Польщі екстрадовано координатора міграційної кризи на кордоні ЄС та білорусі: його затримали у Хмельницькому
На Хмельниччині ув’язнили чоловіка, який шантажем забрав телефон у дитини
На Хмельниччині чоловік врятував односельчанина з криниці ціною власного життя

Читайте у цій рубриці


На Хмельниччині пів сотні засуджених захотіли служити у війську: що вирішив суд
На Хмельниччині прогнозують погіршення погоди
На Хмельниччині жінка «обпеклася» при купівля породистої собачки
Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни переплатив за електроенергію 420 тисяч гривень
FacebookTelegramViberWhatsAppX