У Шепетівці «Зубна фея» обрала переможців

У Шепетівці «Зубна фея» обрала переможців

Напередодні Дня Святого Миколая відбулася нагорода учасників, що перемогли у конкурсі «Зубна фея», який стартував на початку навчального року. Генеральним партнером конкурсу отримано 128 робіт: 103 — у номінації «Малюнок», 17 — у номінації «Казка» та 8 — у номінації «Соціальна реклама». Крім того у номінації «Селфі» взяли участь два навчальних заклади Шепетівки.

— Я не очікував, що переможу, — зазначив Андрій Смалюк, учень 3-В класу, який посів 1 місце в номінації «Малюнок». — Аж ось виграв смартфон!

У Шепетівці «Зубна фея» обрала переможців

Діти не приховували радості під час нагородження, оскільки організатори конкурсу підібрали гарні подарунки: мобільні телефони та сертифікати на 500 та 1000 гривень для придбання товарів в «Офіс-центрі».

Подарунок отримав навчальний заклад, фото-селфі учнів якого зібрало найбільше «лайків» на сторінці в соцмережі. Боротьба за 39-дюймовий телевізор тривала між двома міськими школами — НВК № 1 (школа-ліцей) та ЗОШ № 6. Перемогу отримала школа-ліцей.

— Ми дякуємо організаторам, зокрема ПП «Фенікс-Дент», за організацію та проведення такого важливого просвітницького конкурсу, — зазначила Валентина Гарбарець, директор НВК № 1. — Ми відразу долучилися до участі у конкурсі. Вважаю, потрібно використовувати будь-яку можливість, щоб позмагатися за головний приз. До того ж, умови нескладні: зробити фото та відзначити його на сторінці у соцмережах. Новий телевізор у школі знадобиться.

Організатори конкурсу мали на меті — креативно та творчо нав­чи­ти ді­тей шкіль­но­го ві­ку ос­нов пра­вил осо­бис­тої гі­гі­єни та біль­ше не бо­яти­ся лі­ка­рів-сто­ма­то­ло­гів.

— Результатами конкурсу задоволений, — зазначив директор ПП «Фенікс-Дент». — Хоча розраховували на меншу активність учасників, але кількість робіт перевершила всі очікування. Особливо сподобалися роботи в номінації «Казка». Звичайно, намалювати простіше, чим створити казку. Особливо вразила робота, яка отримала приз «Симпатія журі», написана у віршовій формі учнем 3-го класу. Це неформат конкурсу, бо в умовах зазначали, що допускаються лише прозові твори. Не звернути увагу і не відмітити цю казку журі не змогло. Ще рано говорити про результативність такого заходу в просвітницькому плані. Сподіваємося, що за допомогою різних заходів, поступово змінюватиметься ставлення дітей до здоров’я власних зубів. Ми агітуємо за профілактику хвороб, за їх своєчасне виявлення. Вже зі шкільного віку діти мають розуміти, що їхнє здоров’я залежить від їхньої особистої відповідальності за нього.

Організатори пообіцяли, що проведення таких просвітницьких конкурсів стане доброю традицією.

В перервах між нагородженнями лунали пісні та виконувалися танці.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоШепетівська школа виграла грант у розмірі 15000 грн
Шепетівський НВК №1 закликає харчуватися збалансовано
На що в Шепетівській ТГ знайшлися кошти?
У Шепетівці реалізували ще один громадський проєкт
Шепетівський ліцей отримав грант у розмірі 35 тисяч гривень
Школярі Шепетівського НВК №1 разом із батьками організували онлайн-челенджі під час дистанційного навчання

Читайте у цій рубриціСкільки учнів має бути у класах: норма закону про наповнюваність дітей у школах
У Шепетівку з’їхалися найкращі джури Хмельниччини
Шепетівська школа виграла грант у розмірі 15000 грн
В області «Несамовиті орли» з Шепетівки здобули 6 медалей та кубок патріотичної гри
Міносвіти не дасть безпідставно скоротити спецшколи для дітей з особливими освітніми потребами
Ізяславські випускники складали ЗНО з математики