Не дожила 2 роки до 100-річчя: у Шепетівці реорганізують одну із гімназій

Не дожила 2 роки до 100-річчя: у Шепетівці реорганізують одну із гімназій

Сьогодні, 28 травня, під час засідання чергової сесії Шепетівської міської ради розглянули питання про реорганізацію шляхом приєднання Гімназії № 6 Шепетівської міської ради Хмельницької області до Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницької області.

Міський голова Віталій Бузиль під час сесії зазначив, що мав зустріч з делегацією батьків стосовно реорганізації 6-ї школи. Після обговорення досягли консенсусу:

«Мережа закладів освіти потребує оптимізації. Якщо порівнювати наповненість шкіл із 90-ми роками, то наразі кількість учнів зменшилася вдвічі».

Крім того, очільник громади додав, що місце розташування закладу і навіть облаштування укриття, враховуючи війну в Україні, специфічне. На що буде придатне приміщення — вирішуватимуть згодом.

Не дожила 2 роки до 100-річчя: у Шепетівці реорганізують одну із гімназій

Згідно з оприлюдненою інформацією на сайті Гімназії № 6, у закладі в 2023–2024 навчальному році нараховувалося 314 школярів.

З метою створення оптимальної освітньої мережі закладів загальної середньої освіти, необхідних умов для надання учням якісної освіти, забезпечення доступності та якості освіти, ефективного використання матеріально-технічних, кадрових, фінансових та управлінських ресурсів, раціонального використання бюджетних коштів, відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», статей 104, 105, 110- 112 Цивільного кодексу України, статті 59 Господарського кодексу України керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

«Реорганізувати гімназію № 6 Шепетівської міської ради Хмельницької області шляхом її приєднання до Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницької області. Установити, що Шепетівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницької області є правонаступником усіх прав та обов’язків реорганізованого шляхом приєднання — гімназії № 6 Шепетівської міської ради Хмельницької області з моменту внесення реєстраційних змін органом, що здійснює державну реєстрацію про прийняте рішення щодо припинення юридичної особи — гімназії № 6 Шепетівської міської ради Хмельницької області».

За результатами голосування — рішення прийнято. Реорганізацію закладу освіти підтримав 21 присутній у сесійній залі депутат.

Відповідно до цього рішення, директор гімназії № 6 має забезпечити в порядку, встановленому законодавством, попередження про можливе вивільнення працівників гімназії № 6 Шепетівської міської ради Хмельницької області, відповідно до КЗпП України, а також дотримання їх соціально-правових гарантій.

Не дожила 2 роки до 100-річчя: у Шепетівці реорганізують одну із гімназій

Історична довідка

Роком заснування ЗОШ № 6 вважається 1926-й. Тоді почала працювати восьмирічна залізнична (транспортна) школа № 41. Навчання в ній велося українською мовою. Першим директором цієї школи став Микола Повар. У 1936 році старе приміщення було зруйноване і на його місці побудовано нову Шепетівську транспортну середню школу № 41. У 1937 році був перший випуск у школі. З 1938 року директором школи стає Олексій Моляко.

Під час Другої світової війни будівля школи була дуже зруйнована. Але вже восени 1944 року школа відкрила свої двері учням. Директором школи стає Вадим Нелін.

Пізніше поруч з українською було збудовано восьмирічну російську школу № 70. Отже, після війни стало дві школи: залізнична (транспортна) середня школа № 48 і залізнична російська восьмирічна школа № 70. В 1960 році школи стали називатися середніми загальноосвітніми школами № 9 і № 10. Директором СШ № 9 став Іван Баталін, а директором № 10 Микола Нагорний.

Об’єднання шкіл в один український навчальний заклад відбулося у 1978 році і відтоді він почав іменуватися Середньою школою № 6. Директором школи став Микола Гучев, який перебував на цій посаді до 1985 року.

З 1985 року школою керувала Сенькова Валентина Пилипівна. Після неї колектив школи очолювала Світлана Марецька. Вона перебувала на цій посаді 16 років.

У 1993 році Середню школу № 6 було перейменовано у загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 6.

З 2007 року по 2013 рік навчальним закладом керувала Наталія Собчук.

Із 2013 року і дотепер заклад очолювала Наталія Щур.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


У сусідній із Хмельниччиною області студент заявив на викладача-хабарника
До старту сезону цукрове підприємство Шепетівки готує нову фасувальну лінію
На Шепетівщині квітне унікальна червонокнижна рослина
На Шепетівщині оштрафували жінку, яка торгувала лісовими квітами

Читайте у цій рубриці


У рейтингу топ-200 ВНЗ країни є п’ять університетів із Хмельниччини
У Шепетівці випускниця склала НМТ на 200 балів
Школам рекомендуватимуть змістити навчання на теплий період
У Шепетівку з’їхалися освітяни з різних регіонів України
FacebookTelegramViberWhatsAppX