Перші 10 призовників Шепетівщини підуть до війська вже 5-го жовтня

Сьогодні, 1 жовтня, у Шепетівській районній державній адміністрації відбулась селекторна нарада щодо виконання планових завдань проведення призову громадян України на строкову військову службу в 2020 році.

В нараді прийняли участь голова адміністрації Юрій Басюк, голови районних і міських призовних комісій, військові комісари, керівники територіальних підрозділів поліції, головні лікарі центральних районних лікарень. Нараду проводив Роман Примуш — перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації.

На нараді особлива увага була приділена дотриманню заходів епідеміологічної безпеки, які вживаються у зв’язку пандемією коронавірусу.

«Всі призовники нашого міста і району після проходження медичного огляду перед відправкою на обласний збірний пункт здають обов’язкові тести імуноферментного аналізу (ІФА-тести) на COVID-19 на базі комунального некомерційного підприємства «Шепетівська центральна районна лікарня». Для призовників вони проводиться безкоштовно», — повідомила Шепетівська РДА на своїй сторінці у фейсбуці.

Із міста та району мають бути призвані 35 призовників, відібраних серед юнаків, які не мають право на відстрочку від призову, і за своїми фізичними і морально-психологічними якостями можуть служити у лавах Збройних Сил України.

Перша відправка в кількості 10 призовників має відбутись вже 5 жовтня цього року.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці