Нетішин не хоче приєднуватися до Славути, бо бажає мати особливий статус

Ізяслав, Славута, Нетішин та Полонне згідно з про­єк­том Пос­та­но­ви Вер­ховної Ра­ди Ук­ра­їни «Про ут­во­рен­ня та лік­ві­да­цію районів» мають увійти до Шепетівського району. Міський голова Славути Василь Сидор проводить активну діяльність, щоб зберегти свій район, окрім письмових звернень та особистих прийомів, у місті навіть зібрали віче. Як зазначив Василь Сидор на зібранні, кращий варіант — це об’єднатися Ізяславському, Славутському районам та Нетішину в Славутський район.

У свою чергу, Нетішинська міська рада не підтримала звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністра розвитку громад та територій України щодо збереження Славутського району («за» — 0, «проти» — 10, утрималось — 10», «не голосувало» — 1). Про це повідомив відділ з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Міський голова і депутати проти тих змін адміністративно-територіального устрою в Україні, які нині намагається реалізувати влада в рамках реалізації нового реформування місцевого самоврядування, адже Нетішин втрачає статус міста обласного значення.

Натомість міська рада одноголосно прийняла звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збереження статусу міста обласного значення і визначення особливого статусу міста-супутника АЕС.

Нагадаємо, мери та голови ОТГ Хмельниччини вимагають оприлюднення кінцевого дизайну децентралізації.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Нетішин не хоче приєднуватися до Славути, бо бажає мати особливий статус»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    Шепетівка центр!

  2. То потрібно відстоювати!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці