У Нетішині містяни б’ють на сполох через скорочення штату медсанчастини

З цього приводу на сайті «Розумне місто» вчора, 25 листопада, Наталія Коваль зареєструвала петицію на захист КНП НМР «Спеціалізова медико-санітарна частина міста Нетішина» та її медичних працівників.

Суть її полягає в тому, що відповідно до наказу головного лікаря КНП НМР «Спеціалізованої медико-санітарної частини міста Нетішина» Василя Пословського від 15 листопада 2019 року за новим штатним розписом, погодженим з міським головою Олександром Супрунюком, в закладі охорони здоров’я проходить суттєве скорочення посад.

Усього скорочується 47,5 посади, як лікарів так і середнього медичного персоналу.

«Ми, як мешканці міста, обурені подібним рішенням та вимагаємо втручання в цю ситуацію з боку депутатів міської ради. По статуту СМСЧ Нетішина, власником лікарні є територіальна громада міста в особі депутатів міської ради. Тому саме депутати наразі зобов’язані взяти на себе відповідальність та припинити свавілля керівництва закладу», — зазначає в петиції її авторка.

Враховуючи суспільно важливу та соціальну функцію міської лікарні (медсанчастини), яка надає медичні послуги для нетішинців, виконує важливу роль в галузі охорони здоров’я і є єдиним закладом такого рівня і масштабу в цьому місті, городяни вимагають у депутатів міської ради терміново втрутитись в ситуацію, яка склалася навколо скорочення медичних працівників.

Опублікована петиція була близько 21-ї години 25 листопада, і за 12 годин її підписали 101 особа, тобто необхідна кількість нетішинців підтримала. Відповідно до правил петиція буде надіслана для розгляду до органу місцевого самоврядування — виконавчим комітетом міської ради чи самою міською радою.

Нагадаємо, на зустрічі в Будинку рад у місті Славуті з народним депутатом України від 190-го округу Олексієм Жмеренецьким, учасники говорили про труднощі, які переживають медичні заклади, які входить у Шепетівський госпітальний округ. Зокрема, головний лікар нетішинського медзакладу, депутат Славутської міськради Василь Пословський виступав за те, щоб Славутська ЦРЛ була лікарнею першого рівня і наголошував на тому, що саме медсанчастина міста Нетішин включена в план аварійного реагування Хмельницької АЕС.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці