Працівник піцерії в Ізяславі «нагородив» відвідувачів стафілакоком

У Хмельницькому обласному лабораторному центр МОЗ України вже оприлюднили результати досліджень щодо причини спалаху гострих кишкових інфекцій в місті Ізяславі 7 вересня. Тоді після весільного бенкету 9-ро гостей звернулися зі скаргами на самопочуття до закладу охорони здоров’я — попередньо лікарі діагностували «гастроентероколіт?».

Аби з’ясувати причини, що могли призвести до виникнення та поширення інфекційного захворювання у Піцерії (банкетний зал), фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області здійснили позапланову перевірку цього закладу громадського харчування у Ізяславі.

— При бактеріологічному обстеженні хворих у більшості з них виявлено золотистий стафілокок і встановлено заключний діагноз «Гастроентероколіт, викликаний золотистим стафілококом (St. аureus)». За результатами лабораторних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» у працівника закладу ресторанного господарства в мазку із слизової носу та в зразку харчового продукту, який був у стравах на весіллі та став фактором передачі збудника інфекції для захворілих, також виявлено золотистий стафілокок, — кажуть у Лабораторному центрі МОЗ Хмельницької області.

Станом на 19 вересня із 9 хворих, що були учасниками весілля, яке відбулось виписано із стаціонару 6 перехворілих. На лікуванні в інфекційному відділенні Ізяславської центральної районної лікарні ще залишається троє хворих.

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці