Шестеро дітей та двоє дорослих отруїлися фастфудом у сусідній із Хмельниччиною області
Ювенальні прокурори Звягельської окружної прокуратури, що в сусідній із Хмельниччиною області — Житомирській — зареєстрували кримінальне провадження за фактом порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєння України (ч. 1 ст. 325 КК Україна).
«Встановлено, що 22 червня 2026 року до інфекційного відділення КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня» доставлено на стаціонарне лікування шестеро дітей віком від 1,5 до 17 років та двох дорослих з діагнозом «кишкова інфекція». Попередньо всі отруїлись через вживання фастфуду в одному із місцевих закладів громадського харчування», — повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.
Наразі проводяться першочергові слідчі дії спрямовані на встановлення всіх обставин правопорушення.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Звягельського РВП ГУНП в Житомирській області.
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво



























Залишити відповідь