Віче в Шепетівці почалося в сесійній залі, а закінчилося у поліції

Оскільки вчора, 28 листопада, в Шепетівці кілька котелень механічно від’єднали від газопостачання містяни вже наступного дня зібрали віче. Прийшли на 10 годину до міської ради найактивніші — пенсіонери. Годину шепетівчани збиралися під міською радою, ще годину слухали міського голову Михайла Полодюка.

Мер запросив громаду у сесійну залу.

— ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» — комерційна структура, яку міська влада контролювати не має права. Як відомо, зараз і податкова інспекція, і правоохоронні органи обмежені в перевірці комерційних структур. Отже, керівництво «Енергоінвесту» не спланувало рівномірний розподіл коштів за спожитий газ та замість того, щоб внести їх вчасно для отримання лімітів, перераховувало не на ті рахунки. Вторік виконавчий комітет вже звертався до правоохоронних органів, аби запобігти, щоб кошти, перераховані за теплопостачання в бюджетних закладах і квартирах, не опинилися не на тих рахунках. Тоді правоохоронці нам повідомляли, що, мовляв, триває якась експертиза, а наша заява долучена до якоїсь кримінальної справи, що розглядається до сьогоднішнього дня, — звернувся до учасників віча міський голова.

Також очільник міста ще раз нагадав містянам, що раніше вдалося домовитися трьом сторонам — представникам Хмельницької облдержадміністрації, місцевого самоврядування та ПАТ «Шепетівкагаз», — що газопровід обрізати від котелень не будуть.

Але труби газу таки різати почали. Сім котелень 28 листопада ПАТ «Шепетівкагаз» від’єднало від газопостачання. Після того, як працівники газконтори відрізали труби, вже до вечора працівники ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» позварювали їх.

Щоправда відновили газопостачання не до всіх котелень. Зокрема, у ЗОШ № 2 учні в середу, 29 листопада, навчалися в холодних кабінетах. Про це повідомила одна шепетівчанка під час віча.

— У Володимира Турінського, директора ПАТ «Шепетівкагаз», є з цього приводу своя позиція. Під час зустрічі він сказав, що не хоче це все терпіти, бо «Енергоінвест» своїми діями «вішає» на нього всі борги, — коротко пояснив позицію газконтори міський голова.

За рішенням 29-ї сесії, яка відбулася 28 листопада, міське управління праці та соціального захисту населення має перерахувати понад 3 млн гривень державної субвенції на пільги та субсидії за послуги теплопостачання. Якщо ці кошти перерахують на рахунок зі спеціальним режимом використання, тоді вони автоматично надійдуть до НАК «Нафтогаз України». Тоді «Енергоінвест» зможе отримати хоча б якісь номінації, але підприємство реквізитів цього спецрахунку не надало.

Після віча міський голова Михайло Полодюк разом із активістами повезли в прокуратуру та поліцію заяви. Від імені населення Шепетівки органи місцевого самоврядування у зверненні просять вжити необхідних заходів для врегулювання ситуації та забезпечення нормальних умов життєдіяльності містян.

Очільник прокуратури Іван Комар відразу заявив, що вони не мають повноважень втручатися і будь-яким чином впливати.

А от начальник поліції Василь Шкіндюк пообіцяв вивчити це звернення, розібратися і в будь-якому разі підтримувати громадський порядок.

Такі ж листи, датовані 29 листопада, направили Генрокурору, керівнику Служби безпеки України, Президенту України і Прем’єр-міністру.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Віче в Шепетівці почалося в сесійній залі, а закінчилося у поліції»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    Издеваются над людьми…

  2. Це все пиль в глаза людям щоб замовкли,а вони цим часом будуть робити свої грязні справи.
    Скажіть що це нетак!!!!!!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці