Коли шепетівським депутатам «припекло» — то дві сесії в один день провели!

Близько 40 питань у порядку денному розглянули депутати під час чергової ХХІХ сесії Шепетівської міської ради 28 листопада.

Традиційно секретар міської ради Микола Кикоть зачитав відповіді на запити.

Першим у порядку денному став річний звіт міського голови Михайла Полодюка. «Коротко і по суті» очільник міста звітував дві години. Детально розповів про стан міського господарства, зокрема, йшлося про оновлення комунальної техніки, відновлення вуличного освітлення, забезпечення водопостачанням населення, теплопостачання та ремонт доріг. Громадський бюджет, затвердження генерального плану Шепетівки, відновлення роботи басейну — цьогорічні досягнення міської ради.

Після завершення звіту посипалися питання від депутатів. Народні обранці поцікавилися в міського голови про те, на що відповіді хоче отримати либонь кожен містянин.

Володимир Синюта запитав, чи особисто він вважає свою роботу задовільною? Віталій Примак — коли нарешті буде проведена суцільна інвентаризація земель в місті? Володимира Костюка цікавило наступне: оскільки є перевиконання бюджету, то коли містяни відчують покращення? Також депутата цікавило, коли припиняться «побори у школах», а перевезення учнів у громадському транспорті будуть відшкодовувати з міського бюджету? Павло Спеціальний цікавився, чому ямковий ремонт вулиць робиться повільними темпами, а подекуди зовсім віз і нині там? Дмитро Сорока запитав, коли вирішиться судова тяганина з підприємством МВМ-13, адже під час її перебігу рахунки на капітальне будівництво заморожені?

Далі, аби звіт міського голови урізноманітнити інформацією, на окремі виступи по 10 хвилин записалися депутати Володимир Синюта, Валерій Федоров та Володимир Костюк.

Виснажені інформацією депутати міської ради таки проголосували за звіт, а значить взяли його до відома.

Одноголосно підтримали депутати програму відпочинку та оздоровлення дітей міста на наступні 5 років.

Без проблем затвердили програми розвитку житлово-комунального господарства Шепетівки та програми утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури міста на 2018–2022 роки.

Підтримавши відповідне рішення, надали згоду прийняти у комунальну власність територіальної громади міста Шепетівка об’єкти водопостачання та водовідведення ВП «Київське територіальне управління» ПАТ «Укрзалізниця» — залізничний водоканал.

Також під час чергової сесії депутати внесли зміни до бюджету міста на 2017 рік та затвердили конкурсні умови продажу будівлі міського центру культури та дозвілля ім. М. Островського (кінотеатр) разом із земельною ділянкою.

Коли порядок денний було вичерпано, виникла нагальна потреба скликати ще одну сесію — позачергову. Позаяк ситуація в місті щодо надання послуги з теплопостачання досить складна. Міська рада скликала терміново сесію, аби перерахувати субвенції. Підтримка цього рішення депутатами дозволить управлінню праці та соціального захисту населення перерахувати понад 3 мільйони гривень на пільги та житлові субсидії за послуги теплопостачання ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Ці кошти підуть на погашення простроченої кредиторської заборгованості станом на 28 листопада.

Якщо раніше сесії міської ради тривали тиждень, то сьогодні народні обранці встановили рекорд міської ради сьомого скликання, провівши дві сесії в один день. Виявляється можуть, якщо хочуть!

Поділитися посиланням9 коментарів до статті «Коли шепетівським депутатам «припекло» — то дві сесії в один день провели!»

 1. Марія Луць коментує:

  А що з заявами які люди писали на індивідуальне опалення?

 2. Вік­тор коментує:

  Виконком був, але відповіді також не отримав.Написали доволі “сухо” , що також були розглянуті житлові питання. Полодюк! Де відповідь на мою та решту заяв? Що Гройсман знову заважає чи як поганому таньцюристу щось інше?

 3. В коментує:

  Боже мій, які стали активні та жваві “народні обранці”. Особливо ті, хто в часи Антонюка “крила порозправляв” :))) І вболівають вони за містян, і проблеми озвучують… Але все стінами міськради і обмежується. Ні разу не бачив “народного депутата” Шепетівки, який стоїть у дворі і спілкується з мешканцями дому. Цього не було ні за Антонюка, немає і за часів Полодюка. На що ви розраховуєте, панове? Та ніхто за вас, сидячих у автомобілях і теплих кріслах, голосувати не збирається. Виходбте у народ, а не піартеся на біді шепетівчан.

  • Ан­дрій коментує:

   Що значить “голосувати не збирається”? Ось для прикладу Стасюк та Кікоть після успішної каденції 6 скликання , нині за 7 каденції вже займають більш значимі та вищі посади.Так що Ви собі мрійте, а вони собі знають.

 4. В коментує:

  Якщо так дехто з шепетівчан голосує, значить нічого їм тепер гніватися, що в Шепетівці холодно.
  Нехай тоді подякують своїм “обранцям”. Ну й заразом нехай радянські назви вулиць повідновлюють. Чи пам”ятник Леніну на свої гроші поставлять. Хтозна, може після цього таким шепетівчанам тепліше взимку стане жити. Любов до вождів обігріватиме.

 5. В коментує:

  До речі, Шепетівку газом не опалювали аж до 1981 року. А у 1991 Союз вже розвалився.

 6. Ш&К коментує:

  Мені здається,чи дійсно наш мер,лише маріонетка?Говорить з трибуни,що боровся з інвестом ще при Антонюку,за що й пішов з посади(бідненький ),а біля себе тримає людей того ж самого Антонюка,які й голосували за інвест.Як би Полодюк був особистістю,то робив би все,аби не допустити до себе продажного секретаря ради,та карєристку,яка за посаду продалась антонюку,під час подій революції,розповсюджувала гидоту про свободівців,а тепер плеще язиком проти всіх на кого вкаже нова влада,їздить до столиці стояти у пікетах)Дуже скоро,побачемо,як Стасюк та Кікоть почнуть топити в лайні Михайла Полодюка.Готуємось,панове?!Яка мерзота….

  • Люд­ми­ла коментує:

   Вони всі там біля корита однакові:без совісті,здорового глузду з великими пиками.

 7. 2 часа воды и по домам)


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці