Центральній котельні Шепетівки — «труба»

Центральній котельні Шепетівки — «труба»

Сьогодні, 28 листопада, близько 13:30, газопровід до центральної котельні, що на вулиці Короленка, механічно від’єднали. Про це стало відомо під час чергової сесії Шепетівської міської ради, когось з депутатів повідомили випадкові свідки цього дійства.

Інформацію ми перевірили, приїхавши на стадіон «Корчагінець», що межує з центральною котельнею. Ще здалеку помітили, що дим з труби вже не йде. Підійшовши ближче, переконалися — це правда, бо частина труби була відрізана. Виконавців — ймовірно, ПАТ «Шепетівкагаз» — на місці не застали.

Центральній котельні Шепетівки — «труба»

До речі, генеральний директор ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» теж прийшов на власні очі переконатися, що відрізали трубу. Він зазначив, що це незаконно.

— Приваримо назад.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


22 коментарі до статті «Центральній котельні Шепетівки — «труба»»

 1. Lyudmila Kirilyuk коментує:

  Жах!!!! Сьогодні 21 століття!!!! Що робиться в цій Шепетівці??!!!

 2. Sashok Sashok коментує:

  40 лямів боргу?

 3. Тук коментує:

  Люди перестаньте заганяти цими дармоїдськими котельнями державу в борги ! Ставте котли та не будете годувати дармоїдів в котельнях та міняти риючи землю дуже дорогі труби і багато іншого та і гаряча вода буде постійно. Котли окупляться дуже скоро і субсидійна норма діє і на індивідуальне опалення. Наприклад в Теофіполі не має центрального опалення на багатоквартирні будинки.

  • Ая коментує:

   Так в тому-то і проблема, що не дозволяють ставити індивідуальне…

  • Вік­тор коментує:

   Люди якраз не заганяють державу у борги, заганяє міська влада, що не дає дозволу на відключення! Ідіоти, його цього опалення немає,що наглядно видно на фото з перерізаною трубою,а вони дозволу навідкючення не дають! Заяви написані, виконком відбувся, і що ? І далі дякую Полодюку та Пустовойту за холод в оселі!

 4. Тук коментує:

  Борги беруться з людей, так як котельні звітують про несплату послуги людьми і ніким іншим. Ставити котли маємо повне право так як згідно Конституції України закон і інше зворотньої сили немає Стаття 58 КУ. Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи. та згідно Стаття 24 КУ. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.
  Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками …. соціального походження, майнового стану, МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ,…. або іншими ознаками і виходячи з цього нас немають поділяти за місцем проживання осіб котрим раніше було дозволено встановлення котлів та з мешканцями новобудов з котлами. Хороший адвокат та громадська сила і Конституція повина працювати, а то на чесних людей вішають борги алкашів та іншого хамла!

 5. Elena Izvizkaya коментує:

  Нелюди

 6. Oleksandr Petrowicz коментує:

  хто стибрыв трубу….

 7. Svetlana Simagina коментує:

  Сколько можно издеваться над людьми? Хотят ,чтоби люди взяли в руки оружие? Жизнь и здоровье человека есть наивищая ценность по конституции Украини. И єто прейдется отстаивать с оружием в руках. Издевательства над людьми имеет разумние придели. Не играйте с огнем,чтоби потом не плакали…

 8. !!! коментує:

  До ре­чі, ге­не­раль­ний ди­рек­тор ТОВ «Ше­пе­тів­ка Енер­го­ін­вест» теж прий­шов на влас­ні очі пе­ре­ко­на­ти­ся, що від­рі­за­ли тру­бу. Він заз­на­чив, що це не­за­кон­но.

  А де бабки????40 міліонів…..

 9. Ян коментує:

  А коли вже мер піде у відставку???

  • Андрій коментує:

   Мер не піде, від владного корита можна лише відігнати.

 10. А нашему меру до одного места всё это ,ему тепло и в доме ,на роботе и в кармане. Только интересно куда перечислили деньги на чей щот????????

 11. Василь коментує:

  В Смілі змінили 4 мери, а толку?
  https://www.pravda.com.ua/articles/2017/11/28/7163528/
  Причина в тому, що Енергоінвест – це злодії.
  Вони дуже спритно зіштовхують між собою громаду і владу, а самі виходять сухими з води. Приклад Сміли показує, що скільки мерів не міняйте,поки буде Енергоінвест – будуть проблеми

  • Люд­ми­ла коментує:

   В усіх кампаніях” Шепетівка енергоінвест”, ПАТ Шепетівка газ,і міській владі працюють шепетівчани.І чого доброго вони зробили для свого міста?

 12. Оксана Ткачук коментує:

  Газовики труби відрізають, тепловики приварюють назад.
  Так, газопостачання до котелень відновлюють працівники ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”. Вчора газовики шість котелень відрізали. З них чотири об’єкти відновили ще вчора. Люди до ночі працювали, аби відновити теплопостачання. Сьогодні газовики ще дві котельні від газу відрізали. І знову тепловики шукають запчастини та витрачають час і сили на відновлення газопроводу.
  Не розумію, як ПАТ “Шепетівкагаз” може так поступати. Вони ж всі шепетівські, то це свої для своїх же таке роблять. Ні розуму, ні серця немає в тих газовиків.
  І ПАТ “Шепетівкагаз” не має законних підстав так вчиняти з майном міста – їх обов’язок обліковувати газ, а потім виставити претензію на Енергоінвест. А не людей робити заручниками ситуації!

 13. Люд­ми­ла коментує:

  Хто не має грошей стільки як вони,вже давно за людей не рахуються.Міська влада і депутати,прокуратура,поліція,енергоінвест,ПАТ Шепетівка газ і колишній мер Антонюк одна шайка шахраїв.Нащо перевели місто…стидоба і сором

 14. заглавие отличное)))


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоСуд ухвалив стягнути з ТОВ «Шепетівка Енергоін­вест» концесійних платежів на суму близько мільйона гривень
Основні елементи сучасної водостічної системи
Заступник голови Хмельницької ОДА просив міністерство врегулювати мільйонні борги Шепетіки за газ
Суд не задовольнив позов «Енергоінвесту» до Шепетівської міської ради
«Енергоінвест» підсунув свиню для Шепетівки — судовий позов на 9 мільйонів

Читайте у цій рубриціПоведінка на льоду вимагає пильності та обережності
Будинок отримали в подарунок, а право на землю під ним — не оформлено. Що робити?
Переваги залізниці. Як в Україні та Європі борються за пасажирів
Пенсійний збір при першій реєстрації авто: що змінилося у 2021 році
Документи на субсидію можна надіслати поштою або подати онлайн
Міграційна служба скоригувала роботу під час локдауну