Центральній котельні Шепетівки — «труба»

Сьогодні, 28 листопада, близько 13:30, газопровід до центральної котельні, що на вулиці Короленка, механічно від’єднали. Про це стало відомо під час чергової сесії Шепетівської міської ради, когось з депутатів повідомили випадкові свідки цього дійства.

Інформацію ми перевірили, приїхавши на стадіон «Корчагінець», що межує з центральною котельнею. Ще здалеку помітили, що дим з труби вже не йде. Підійшовши ближче, переконалися — це правда, бо частина труби була відрізана. Виконавців — ймовірно, ПАТ «Шепетівкагаз» — на місці не застали.

До речі, генеральний директор ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» теж прийшов на власні очі переконатися, що відрізали трубу. Він зазначив, що це незаконно.

— Приваримо назад.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


22 коментарі до статті «Центральній котельні Шепетівки — «труба»»

 1. Lyudmila Kirilyuk коментує:

  Жах!!!! Сьогодні 21 століття!!!! Що робиться в цій Шепетівці??!!!

 2. Sashok Sashok коментує:

  40 лямів боргу?

 3. Тук коментує:

  Люди перестаньте заганяти цими дармоїдськими котельнями державу в борги ! Ставте котли та не будете годувати дармоїдів в котельнях та міняти риючи землю дуже дорогі труби і багато іншого та і гаряча вода буде постійно. Котли окупляться дуже скоро і субсидійна норма діє і на індивідуальне опалення. Наприклад в Теофіполі не має центрального опалення на багатоквартирні будинки.

  • Ая коментує:

   Так в тому-то і проблема, що не дозволяють ставити індивідуальне…

  • Вік­тор коментує:

   Люди якраз не заганяють державу у борги, заганяє міська влада, що не дає дозволу на відключення! Ідіоти, його цього опалення немає,що наглядно видно на фото з перерізаною трубою,а вони дозволу навідкючення не дають! Заяви написані, виконком відбувся, і що ? І далі дякую Полодюку та Пустовойту за холод в оселі!

 4. Тук коментує:

  Борги беруться з людей, так як котельні звітують про несплату послуги людьми і ніким іншим. Ставити котли маємо повне право так як згідно Конституції України закон і інше зворотньої сили немає Стаття 58 КУ. Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи. та згідно Стаття 24 КУ. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.
  Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками …. соціального походження, майнового стану, МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ,…. або іншими ознаками і виходячи з цього нас немають поділяти за місцем проживання осіб котрим раніше було дозволено встановлення котлів та з мешканцями новобудов з котлами. Хороший адвокат та громадська сила і Конституція повина працювати, а то на чесних людей вішають борги алкашів та іншого хамла!

 5. Elena Izvizkaya коментує:

  Нелюди

 6. Oleksandr Petrowicz коментує:

  хто стибрыв трубу….

 7. Svetlana Simagina коментує:

  Сколько можно издеваться над людьми? Хотят ,чтоби люди взяли в руки оружие? Жизнь и здоровье человека есть наивищая ценность по конституции Украини. И єто прейдется отстаивать с оружием в руках. Издевательства над людьми имеет разумние придели. Не играйте с огнем,чтоби потом не плакали…

 8. !!! коментує:

  До ре­чі, ге­не­раль­ний ди­рек­тор ТОВ «Ше­пе­тів­ка Енер­го­ін­вест» теж прий­шов на влас­ні очі пе­ре­ко­на­ти­ся, що від­рі­за­ли тру­бу. Він заз­на­чив, що це не­за­кон­но.

  А де бабки????40 міліонів…..

 9. Ян коментує:

  А коли вже мер піде у відставку???

  • Андрій коментує:

   Мер не піде, від владного корита можна лише відігнати.

 10. А нашему меру до одного места всё это ,ему тепло и в доме ,на роботе и в кармане. Только интересно куда перечислили деньги на чей щот????????

 11. Василь коментує:

  В Смілі змінили 4 мери, а толку?
  https://www.pravda.com.ua/articles/2017/11/28/7163528/
  Причина в тому, що Енергоінвест – це злодії.
  Вони дуже спритно зіштовхують між собою громаду і владу, а самі виходять сухими з води. Приклад Сміли показує, що скільки мерів не міняйте,поки буде Енергоінвест – будуть проблеми

  • Люд­ми­ла коментує:

   В усіх кампаніях” Шепетівка енергоінвест”, ПАТ Шепетівка газ,і міській владі працюють шепетівчани.І чого доброго вони зробили для свого міста?

 12. Оксана Ткачук коментує:

  Газовики труби відрізають, тепловики приварюють назад.
  Так, газопостачання до котелень відновлюють працівники ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”. Вчора газовики шість котелень відрізали. З них чотири об’єкти відновили ще вчора. Люди до ночі працювали, аби відновити теплопостачання. Сьогодні газовики ще дві котельні від газу відрізали. І знову тепловики шукають запчастини та витрачають час і сили на відновлення газопроводу.
  Не розумію, як ПАТ “Шепетівкагаз” може так поступати. Вони ж всі шепетівські, то це свої для своїх же таке роблять. Ні розуму, ні серця немає в тих газовиків.
  І ПАТ “Шепетівкагаз” не має законних підстав так вчиняти з майном міста – їх обов’язок обліковувати газ, а потім виставити претензію на Енергоінвест. А не людей робити заручниками ситуації!

 13. Люд­ми­ла коментує:

  Хто не має грошей стільки як вони,вже давно за людей не рахуються.Міська влада і депутати,прокуратура,поліція,енергоінвест,ПАТ Шепетівка газ і колишній мер Антонюк одна шайка шахраїв.Нащо перевели місто…стидоба і сором

 14. заглавие отличное)))


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці