У Шепетівці безпритульні собаки атакують на зупинці

Поблизу зупинки в районі 2-ї школи, що у Шепетівці, близько 13-ї години «рій» собак оточив містян, переважно дітей, що чекали на маршрутку. 11 собак наводили жах на школярів молодших класів.

Якби собаки поводилися «по-товариськи», то нехай би склали компанію, але вони поводилися агресивно: гучно гавкали та кидалися на автомобілі.

Кілька дітей, що чекали на свою маршрутку, були спокійні, але для безпеки все таки притримувалися дорослих, аби у випадку чого могли відігнати агресивних хвостатих.

— Не боїтеся, що покусають? — питає моя колега в школярів.

— Ні, хочемо пригостити їх соломкою, — кажуть діти.

— Не раджу вам цього робити, бо пес може вкусити, — зробив зауваження хтось із дорослих на зупинці.

Але це не перший випадок, коли зграя собак атакує в цьому районі. На минулому тижні, 15 січня, неподалік нашої редакції та ж сама «компанія» хвостатих атакувала чоловіка та жіночку, яка хотіла їм кинути щось смачненьке. Вочевидь, собакам на всіх не вистачило смаколика, то вони на знак «подяки» накинулися на добродійку, а вона почала відбиватися від них торбинкою. Чоловік виявився ще сміливішим, аби відігнати псів, зімітував, що піднімає щось з землі, щоб жбурнути у нападників.

— Нині в них якийсь період агресії, я спеціально ношу з собою газовий балончик, на всяк випадок, — розповіла моя колега Любов.

До речі, того дня, я не наважилася з роботи йти додому пішки, бо ті улюбленці наших місцевих зоозахисників так переконливо гавкали, що я змушена була викликати таксі… Хоча було велике бажання набрати любителів тварин, аби безпечно провели мене додому.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці