На 4-й день «неопалювального сезону» Шепетівку відвідав Вадим Лозовий

В четвер, 25 жовтня, в осередок мерзлоти на Хмельниччині — місто Шепетівку — навідався голова облдержадміністрації Вадим Лозовий. Причина — так і не розпочатий опалювальний сезон у місті.

В малу залу виконавчого комітету на зустріч з очільником області прийшли представники громадськості, депутати міської ради. Був присутній і міський голова Михайло Полодюк. Близько години містяни жалілися Вадиму Лозовому на відсутність тепла у своїх домівках. Звісно «все каміння» летіло в бік влади, а не у надавача послуг — ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Частину представників громадськості цікавило питання чому такі великі суми боргу в підприємства, позаяк за останні півтора роки на рахунки компанії надходили кошті як від споживачів, так і від держави у вигляді відшкодування пільг та субсидій. Окрема когорта вимагала зміни міської влади.

— Я вам раджу, якщо вам не подобається міський голова ініціюйте, збирайте підписи, референдум… Але, коли ми вже втрьох працюємо, аби забезпечити вам тепло — ви хочете розпочати розхитування іншого процесу, — на завершення зустрічі сказав Вадим Лозовий.

У понеділок, 29 жовтня, в голови Хмельницької ОДА у Києві заплановані зустрічі в Міністерстві регіонального розвитку, в НАК «Нафтогаз України» та із заступником Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка щодо вирішення Шепетівського питання:

— Все що відбувається в області має мене турбувати. А дана проблема стосується громади, тому як очільник області не можу і не маю права лишатися осторонь. Я намагався це вирішити більш-менш демократично і по-людськи, але бачу що нічого не відбувається. Зі свого боку я буду тримати на контролі це питання, особливо його вирішення у судовій площині. Оптимальний варіант вирішення питання вашого міста — це повернення через суд майна — тепломережу — для громади міста. Я сподіваюся, що у цій справі переможе здоровий людський глузд — якщо бізнесмен не тягне цей бізнес, то навіщо він ним займається.

Зі слів Вадима Лозового, якщо 29 жовтня в Міністерстві регіонального розвитку допоможуть вирішити питання з газом, то тепло в Шепетівці буде вже наступного дня. Нагадаємо, що в Шепетівці вже 4-й день, як не розпочався опалювальний сезон.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «На 4-й день «неопалювального сезону» Шепетівку відвідав Вадим Лозовий»

  1. Виктор Морозов коментує:

    А далі що? Державні мужі вирішили питання з опаленням?

  2. 👎👎👎

  3. Віктор В. коментує:

    Що не говоріть, а Полодюк справжній інтелигент, вітається з усіма завжди, а Вам одразу і нагнати…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці