Через борги «Енергоінвесту» без газу може лишитися весь Шепетівський район

Сьогодні, 12 жовтня, газорозподільче підприємство міста Шепетівки ПрАТ «Шепетівкагаз» у соціальних мережах проінформувало населення, що станом на 12 жовтня 2018 року питання щодо своєчасного початку опалювального сезону та його сталого проходження не вирішено.

У повідомленні товариство наголосило, що керівництвом ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» та органами місцевого самоврядування не забезпечено врегулювання заборгованості перед ПАТ НАК «Нафтогаз України». Договори на постачання природного газу для виробництва теплової енергії з ПАТ НАК «Нафтогаз України» також не укладено. Не отримано підтвердження обсягів природного газу (номінації) від ПАТ НАК «Нафтогаз України». І до нині лишаються не вирішеними питання щодо погашення неврегульованого небалансу за 2016–2018 роки з ПАТ «Укртрансгаз» та ПрАТ «Шепетівкагаз».

— З огляду на вищезазначене ПрАТ «Шепетівкагаз» не має права здійснювати розподіл природного газу для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», що може призвести до зриву опалювального сезону в місті Шепетівці, а також зниження тиску природного газу в розподільчій мережі міста Шепетівка та Шепетівського району до 0, — повідомила адміністрація ПрАТ «Шепетівкагаз».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


7 коментарів до статті «Через борги «Енергоінвесту» без газу може лишитися весь Шепетівський район»

 1. Наташа Караван коментує:

  Буде як завжди одним все другим нiчого,ганьба цiй владi.

 2. Тамара Петрук коментує:

  І хто знає що нам робити з
  Шепетівськии мером.ганьба чи цього слова мало.

 3. Olga коментує:

  Шановні, до чого тут мер і влада? Ви з ким заключали договори на постачання послуг з мером? Розірвіть договір в судовому порядку, вимагайте компенсації за недотримання умов договору. От і все. Тільки потрібно зробити це всім, шоб ТОВ “Шепетівкаенергоінвест” не мала кого обслуговувати. Не має клієнтів, не має підприємства.

 4. Ольга Гаврилюк коментує:

  Шановні, до чого тут мер. Ви договір про постачання послуги з ким підписували з мером? Чи з владою? Розірвіть договір в судовому порядку, вимагайте компенсацію, за недотримання умов договору. Тільки це потрібно зробити всім відразу. ТОВ “Шепетівка енергоінвест” приватне підприємство: не має клієнтів, не має підприємства. От і все. Чого ви чекаєте? Що хтось за вас все вирішить?

 5. Роман Назаров коментує:

  Да, такого беспределу ще не було. І ніхто нічого не може зробити??? В чому причина?????

 6. Ілля Хмиз коментує:

  Мер міста Шепетівка всього навсьго наволоч!

 7. Нина коментує:

  Я теж вважаю що мер тут ні до чого. Мешканці ж міста підписували договір з ТОВ “Ше­пе­тів­ка­енер­го­ін­вест” а не з мером. Ілля Хмиз вказує у коментарі що (Мер міс­та Ше­пе­тів­ка всього на всього на­во­лоч). Мабуть що Хмиз сам наволоч так як в прошлому році був активним і підтримував мера міста. Після того як мер міста дав відворіт Іллі Хмизу по питаннях лобіювання власних інтересів та доступі до філіжанки бюджету міста Ілля Хмиз почав активно гадити в постах мереж. Рахую це дуже і дуже непорядним.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці