Ще в одній школі Шепетівки встановлюють модульну котельню

Сьогодні, 31 серпня, в загальноосвітній школі № 4, що в місті Шепетівці, розпочалися роботи зі встановлення модульної котельні. Йдеться на сайті міської ради.

Відповідно до бюджетних змін, цього літа Шепетівської міська рада виділила кошти на дві модульні котельні для навчальних закладів міста — ЗОШ № 1 та ЗОШ № 4. Вартість котелень та встановлення складає 3 мільйони 420 тисяч гривень.

Котельня для ЗОШ № 1 закуплена і знаходиться на території навчального закладу.

Слід нагадати, що оскільки в минулому році опалювальний сезон розпочався несвоєчасно, через відсутність номінацій на газ для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», то влада міста розпочала переводити комунальні заклади освіти на автономне теплопостачання.

Восени 2017-го всі дошкільні навчальні заклади опалювалися модульними котельнями. Фінансування на ці об’єкти надійшло з міського бюджету — 6 мільйонів 668 тисяч 359 грн, та частково з державного — 2,5 мільйони грн.

Як раніше зазначалося, всі навчальні заклади, у яких були встановлені модульні котельні, до завершення опалювального періоду мали комфортний температурний режим.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці