Ще дві школи Шепетівки переведуть на модульні котельні

Відповідно до бюджетних змін, які прийняли під час позачергової сесії Шепетівської міської ради 26 липня, у двох школах встановлять модульні котельні. Ціна питання — 3 мільйони 420 тисяч гривень.

Оскільки в минулому році опалювальний сезон розпочався несвоєчасно, через відсутність номінацій на газ для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», то влада міста почала переводити комунальні заклади освіти на опалення незалежне від централізованого теплопостачання. Восени 2018-го вже всі дошкільні навчальні заклади опалювалися модульними котельнями. Фінансування на ці об’єкти надійшло з міського бюджету — 6 мільйонів 668 тисяч 359 грн, та частково з державного — 2,5 мільйони грн.

Цьогоріч модульні котельні встановлять у загальноосвітній школі № 1 — вартість котельні 1 мільйон 464 тисяч 383 грн, приєднання до газорозподільної мережі — 282 475 грн. Інший заклад — загальноосвітня школа № 4. Вартість модульної котельні — 1 мільйон 451 тисяча 994 грн, приєднання до газорозподільної мережі — 221 148 грн.

Як раніше зазначалося, всі навчальні заклади, у яких були встановлені модульні котельні, до завершення опалювального періоду мали комфортний температурний режим.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Ще дві школи Шепетівки переведуть на модульні котельні»

  1. 👍👍👍

  2. Igor Bakuta коментує:

    Енергоінвест це посередник між газопостачальною компанією і отримувачем послуг. Прибравши Енергоінвест вартість тепла сутьєво знизиться.Закон ринку, чим меньше посередників, тим дешевше товар.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці