ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не передає майновий комплекс громаді міста

На останній зустрічі в Шепетівці голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий у черговий раз наголосив, що єдиний шлях своєчасно почати опалювальний сезон у місті — виробити меморандум та підписати угоди про передачу майна у власність територіальної громади міста. Це, в свою чергу, дасть змогу отримати номінації на газ та своєчасно почати опалювати квартири містян.

Але ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» ігнорує процедуру передачі майна територіальній громаді. Про це повідомляє інформаційний відділ Шепетівської міської ради:

«6 серпня 2018 року за дорученням голови облдержадміністрації та на виконання рішення XXVIII (позачергової) сесії міської ради «Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку та повернення майна» виконавчий комітет Шепетівської міської ради відправив лист на ім’я генерального директора ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександра Пустовойта, у якому запропонував алгоритм дій щодо приймання–передачі цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж» від ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» у комунальну власність.

Отож, 6 та 7 серпня представники виконавчого комітету Шепетівської міської ради намагалися зустрітися з директором ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександром Пустовойтом, який відмовився від зустрічі у зв’язку зі зборами колективу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

7 серпня в обласному центрі відбулася зустріч з Олександром Пустовойтом на якій він повідомив, що в провадженні господарського суду Хмельницької області знаходиться справа за позовом ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» про скасування рішення XXVIII (позачергової) сесії міської ради VII скликання «Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку», тому до винесення рішення у справі нічого передавати він не збирається». Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Олександр Пустовойт підтвердив свою заяву про відмову передавати майно територіальній громаді.

— Робоча комісія вивчала всю документацію, але однією з умов передачі стало — звільнення всіх працівників, які мали б стати на облік у центрі зайнятості. Такі умови стали не прийнятні для мене, як керівника, за кілька місяців до початку опалювального сезону, тому від передачі відмовився.

У телефонній розмові керівник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» запевнив, що вчасно розпочати опалювальний цьогорічний сезон підприємству вдасться.

Тим часом шепетівчани переходять на індивідуальне опалення, адже вторік понад 6 тисяч квартир залишилися восени без теплопостачання.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


7 коментарів до статті «ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не передає майновий комплекс громаді міста»

 1. Инна Черненькая коментує:

  Все тоже что и всегда….ничего нового

 2. Ірина Погребняк коментує:

  от як кожуха вивернуло товариство!

 3. Svetlana Simagina коментує:

  Виходить корова добре доїться,так шкода її віддавати!

 4. Igor Bakuta коментує:

  І не здасть, бо вікна ставить пластикові.

 5. Oleksandr Ustich коментує:

  Полодюку потрібно було ще в жовтні розродитися. Чому це все не почали розкручувати в квітні?Ще місяць-півтора потягнуть і знов у сезон зайдуть, а в сезоні ім ніхто нічого не зробить. Імпотентна влада

 6. Тамара Петрук коментує:

  Пустовойт це місцевий путін щоб позбавитись від них треба їх застрелити.а терпіння у людей з початком холодів закінчиться. А людей не звільняйте приймайте енергоінв а потім переіменуєте в другу організацію і зробите записи у трудові

 7. 👎


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці