«Шепетівка Енергоінвест» не в змозі погасити борг за угодою реструктуризації

Сьогодні, 2 серпня, голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий відвідав Шепетівку та в чергове провів нараду щодо вирішення питання своєчасного початку опалювального періоду 2018–2019 років. Йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Разом з головою ОДА участь у зустрічі взяв заступник голови облдержадміністрації Олег Гуменний, депутати Хмельницької обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології Артур Фрідман, міський голова Михайло Полодюк, директор ТОВ «Шепетівка Енгергоінвест» Олександр Пустовойт.

Після робочої наради у приміщенні виконкому відбулася зустріч її учасників з трудовим колективом ТОВ «Шепетівка Енгергоінвест», на якій обговорили проблемні питання, що виникли у підприємства перед початком нового опалювального періоду.

Вадим Миколайович поінформував працівників щодо розміру заборгованості теплопостачального підприємства перед НАК «Нафтогаз України» у зв’язку з невиконанням ТОВ «Шепетівка Енгергоінвест» договору реструктуризації за попередні роки газопостачальникам. Також очільник Хмельниччини поінформував присутніх про те, що ТОВ «Шепетівка Енгергоінвест» не в змозі погасити борг за угодою реструктуризації, який незабаром складе більше 23 мільйонів гривень, і тому не отримає газ.

За словами Вадима Лозового, він мав ряд зустрічей з керівниками Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, які вкотре наголосили, що номінації на газ можуть бути надані лише міському комунальному підприємству після підписання відповідних документів. Натомість ТОВ «Шепетівка Енгергоінвест» отримає номінації виключно у разі сплати вищевказаного боргу за спожитий газ, та подальшої сплати коштів по договору реструктуризації.

На жаль, за словами керівника ТОВ «Шепетівка Енгергоінвест» Олександра Пустовойта на рахунках підприємства на сьогодні є лише 115 тисяч гривень.

На завершення зустрічі голова Хмельницької обласної державної адміністрації наголосив на тому, що єдиний шлях для вирішення цього питання, вироблення меморандуму та підписання угоди про передачу майна у власність територіальної громади міста, що в свою чергу дасть змогу отримати номінації на газ та своєчасно розпочати опалювальний сезон.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці