Шепетівчанин здобув перемогу в чемпіонаті України з більярду та став наймолодшим майстром спорту

Мова йде про 12-річного Михайла Ларкова з міста Шепетівки. Хлопець наразі представляє Хмельниччину на Чемпіонаті України 2021 «Динамічна піраміда» серед чоловіків, який відбувається у столичному більярдному клубі «Buffalo». У змаганнях беруть участь 51 спортсмен з 11-ти областей України.

Сьогодні, 22 квітня, відбулася фінальна гра, під час якої Михайло Ларков здобув беззаперечну перемогу. Як зазначено у турнірній таблиці чемпіонату, юний шепетівчанин здобув 4 перемоги з 4-х, та показав результативність 87 %.

«Михайло сьогодні став чемпіоном України серед чоловіків. Він виконав норматив «Майстра спорту» і став най молодший в Україні», — для «День за днем» повідомила мама чемпіона Віта.

Редакція «День за днем» вітає Михайла Ларкова з перемогою!

Нагадаємо, що влітку 2020-го у Шепетівці більярдний клуб «Класик» приймав чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат. Взимку 2021-го Михайло Ларков здобув перемогу в любительській лізі більярду.