У Шепетівці завершився чемпіонат України з більярду — визначено переможців

Вчора, 23 серпня, добіг кінця чемпіонат з більярдного спорту «Динамічна піраміда» серед юніорів, юнаків та дівчат, який три дні поспіль відбувався у клубі «Класик», що у Шепетівці. В останній день змагань визначили переможців.

І так за результатами ігор першість серед юнаків здобув наймолодший учасник чемпіонату — шепетівчанин Михайло Ларков.

Перше місце в категорії юніори посів Данило Жданов з Кривого Рогу. В категорії «дівчата» перемога дісталася Христині Шевченко з Житомира.

Усіх переможців організатори нагородили цінними призами.

Нагадаємо, що стартував чемпіонат України з більярдного спорту 21 серпня. До початку змагань зареєструвалося 23 учасники з 10 областей України.