Шепетівського вчителя «Захисту України» визнано найкращим на Хмельниччині

Шепетівського вчителя «Захисту України» визнано найкращим на Хмельниччині

Відповідно до огляду-конкурсу, який проводиться за вказівкою командувача оперативного командування «Захід», одним із кращих вчителів предмету «Захист України» серед закладів освіти Хмельницької області відзначено майора запасу Олександра Юріна.

Олександр Миколайович народився 20 листопада 1973 року в Шепетівці, закінчив середню школу в 1990 році, після чого вступив до Львівського вищого військової політичного училища. З розпадом СРСР прийняв присягу на вірність українському народові та продовжив проходження військової служби в Збройних силах України. З 1994 по 2002 рік проходив військову службу на офіцерських посадах від заступника командира навчальної батареї з виховної роботи до командира батареї забезпечення 865-го навчального центру. У 2002 році був переведений до 64 топогеодезичного центру, де проходив військову службу старшим помічником начальника штабу, а згодом начальником відділу кадрів і стройового. У 2010 році звільнився з військової служби, але продовжив працювати у військовій частині.

Шепетівського вчителя «Захисту України» визнано найкращим на Хмельниччині

З початком анексії Криму в березні 2014 року був призваний на військову службу з мобілізації до Шепетівського ОМВК, де проходив службу старшим офіцером мобілізаційного відділення, а з часом був призначений на посаду заступника військового комісара з мобілізаційної роботи. У 2017 році у складі ОТУ «Луганськ» приймав участь в АТО в Донецькій та Луганській областях.

У 2018 році звільнився з військової служби в запас. У період з травня 2018-го по вересень 2019 року працював водієм міжнародних перевезень. У вересні 2019 року почав працювати вчителем предмету «Захисту України» в Шепетівському навчально-виховному комплексі у складі загальноосвітньої школи та ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

В 2019 році ліцеїсти під керівництвом майора Олександра Юріна взяли участь у військово-патріотичній грі «Вояцький дух 2019», де посіли загальне четверте місце серед 24 команд та здобули три призові місця на окремих етапах гри.

У 2020 році пройшов курси підвищення кваліфікації вчителів «Захисту України». У 2021 році став членом міжнародної конфедерації практичної стрільби, а також пройшов вишкіл та отримав сертифікат в добровольчому медичному батальйоні Госпітальєри. 2021 році, будучи керівником команди ГО «ОТГ-23», з трьома ліцеїстами у складі взяв участь у військово-патріотичній грі «Вояцький дух-2021». Майор Юрін та його вихованці серед 30 команд здобули загальне третє місце серед громадських організацій та перше місце з «Тактичної медицини».

Протягом 2020–2021 року для його учнів були організовані та проведені екскурсії до вищих військових навчальних закладів міст Львова та Житомира. Спільно з командним складом Національної Академії Сухопутних Військ імені Петра Сагайдачного відбулася онлайн зустріч та урок звитяги присвячений пам’яті героїв.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоМайор поліції з Шепетів­ки у 2014-му без вагань пішов добровольцем захищати Україну
Шепетівські військові ліцеїсти урочисто склали обітницю
Як переконати дітей учитися: п’ять порад від вчителя року України
Сільська школа на Шепетівщині виграла цінні подарунки
На Хмельниччині вчитель на перервах продавав наркотики
Вчительку однієї зі шкіл Шепетівки відзначили у Верховній Раді України

Читайте у цій рубриціМОЗ ініціює дострокові шкільні канікули
Усі навчальні заклади Шепетівки, окрім двох дитсадків, йдуть на дистанційку, але не через COVID-19
Плужненський аграрний ліцей планує долучитися до грантового проєкту з органічного землеробства
Сільська школа на Шепетівщині виграла цінні подарунки
У Славуті всі школи працюють в очному режимі
Вчителі Шепетівської ТГ довакциновуються