1 вересня: у школу з подарунками та надією

Добра традиція існує вже багато років у ТОВ «Епіцентр Агро» — вітати школярів із Днем знань. Представники агротовариства цьогоріч завітали у навчальні заклади Шепетівщини.

— Кожен навчальний рік — це нові виклики, нові знайомства, враження та відкриття. А цього разу, коли чи не півроку учні сиділи вдома в умовах пандемії — особливо. Проте, можна здолати все, головне — енергійний настрій, — каже керівник служби соціальної політики Хмельницького регіону «Епіцентр Агро» Світлана Павлишина. — І щоб додати малечі позитиву, ми привезли дітям подарунки.

На святі, втілюючи в життя ідею добрих, конкретних справ для подолян, подарували необхідне шкільне приладдя для учнів та оргтехніку і меблі для освітніх закладів. Тим самим, полегшили завдання батькам і заохотили дітей в їхніх починаннях у країні Знань.

— У нашій країні держава не може виконати всі функції, покладені на неї. У таких випадках якраз і необхідна благодійність, якою ми займаємося, — переконана Світлана Павлишина.

Цього разу від працівників та керівництва «Епіцентр Агро» Світлана Павлишина разом із менеджерами та спеціалістами напрямку привітали молоде покоління, нову генерацію із початком навчального року. Окрім щирих слів та побажань, діти пайовиків ТОВ «Лотівка Еліт», керівником якого є Сергій Філюк, у Шепетівському та Полонському районах отримали шкільні ранці, наповнені канцелярським приладдям.

Вихованці Ленковецької ЗОШ тепер мають сучасний мультифункціональний телевізор, а нова Корчицька ЗОШ поповнилася зручними меблями (пуфами та диваном) для зони відпочинку. Учні ж Грицівського ВПТУ зможуть користуватися новітнім принтером.

— Будьте завжди сміливі, усміхнені, впевнені у собі й натхненні! Ми віримо, що кожен із вас зможе, попри всі труднощі, підкорити цей навчальний рік. Дивуйте вчинками й мотивуйте інших, — побажала на святі Першого дзвоника Світлана Павлишина.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці