Школи Шепетівки отримали 1 мільйон гривень в рамках ключової освітньої реформи

Міські заклади загальної середньої освіти отримали один мільйон гривень на фінансування потреб «Нової української школи». Йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Цьогоріч розпочнуться масштабні зміни у шкільній освіті. Будуть створені нові освітні програми початкової школи та підготовлені нові підручники.

Під час останньої сесії Шепетівської міської ради, 20 червня, були внесенні зміни до міського бюджету, відповідно до яких навчальним закладам міста виділено 1 008 986 гривень на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Відповідно до концепції нової освітньої реформи, кошти спрямують:

  • на відрядження вчителів, асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням та заступників директорів закладів загальної середньої освіти для підвищення кваліфікації;
  • на закупівлю сучасних меблів для початкових класів «нової української школи»;
  • на закупівлю дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньо освіти «Нова українська школа» на період до 2029;
  • на закупівлю комп’ютерного обладнання відповідного мультимедійного контенту для початкових класів «нової української школи».

Кошти розподіленні між навчальними закладами міста відповідно до кількості учнів та навчальних класів у школах.

Нагадаємо, що в місті Шепетівці функціонує 10 шкіл. Вже на початку нового навчального року, який розпочнеться з вересня, всі першокласники міста вчитимуться по-новому, адже школа має стати такою, куди приємно ходити і учням, і батькам.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікаціїВам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці