Приймальне відділення у Славуті відповідатиме європейським стандартам

Приймальне відділення у Славуті відповідатиме європейським стандартам

У Славутські міській лікарні продовжуються ремонтні роботи приймального відділення в рамках Національної програми «Велике будівництво».

Оновлене приймальне відділення відповідатиме європейським стандартам. Тут буде діяти цілодобовий пост лікаря для надання невідкладної медичної допомоги та всі діагностичні підрозділи, які в максимально короткі терміни дозволять поставити діагноз пацієнту, щоб надати йому кваліфіковану допомогу.

Як повідомила пресслужба Славутської міської ради, міський голова Василь Сидор під час зустрічі із замовниками та проєктувальниками зауважив, що в повному обсязі всі ремонтні роботи мали бути виконані ще до 1 січня поточного року, саме так запевняли виконавці проєкту із реконструкції відділення.

«Сьогодні ми запросили на зустріч замовника в особі Хмельницької ОДА та будівельників, щоб з’ясувати, у зв’язку із чим виникли ці додаткові роботи, а отже, і додаткові витрати. Тому наразі важливо знайти ці кошти у найкоротші терміни. З цього приводу будемо звертатися до народних та обласних депутатів. Головне, що ремонті роботи будуть продовжуватися, аби якнайшвидше почати використовувати приміщення за призначенням. Після цього ми зобов’язані добудувати другу чергу — перехід між лікарняними корпусами».

За словами проєктувальників, однією із причин допроєктування реконструкції приймального відділення є необхідність додаткового внутрішнього оздоблення кабінетів, де буде проводитися рентгендіагностика та комп’ютерна томографія, а також необхідність придбання для них додаткового обладнання. На це необхідно майже 2 млн грн.

Директор медичного закладу Леонід Радзивілюк, інспектуючи ремонтні роботи додав, що комп’ютерний томограф та пересуваний цифровий рентген апарат уже знаходяться на зберіганні у лікарні та після завершення реконструкції будуть встановлені у приймальному відділенні. Відкритим залишається питання із стаціонарним рентгенапаратом.

Нагадаємо, всі 10 прий­мальних від­ді­лень в опор­них лі­кар­нях Хмель­ницько­го гос­пі­таль­но­го ок­ру­гу ма­ють роз­по­ча­ти прийом пер­ших пацієнтів вже у квіт­ні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоПредставник Уряду відвідав сільськогосподарські підприємства у Коськові та Михайлючці
Леся Українка лікувалася у Славуті
Юні футболістки Славути отримали нову форму
У Славуті викрили молодика, який крав автомобільні акумулятори
Славутський суд ухвалив вирок жінці, яка під час бійки в барі вкусила іншу
Олександр Симчишин змінив на посаді голови Хмельницького регіонального відділення АМУ Василя Сидора

Читайте у цій рубриціНовостворена пожежна команда обслуговуватиме 7 сіл Білогірської ОТГ
У Шепетівці завершать розпочаті проєкти Громадського бюджету
Шепетівка підписала Меморандум із «Альянсом»
У Нетішині безпритульних собак годують заклади громадського харчування, супермаркети та небайдужі мешканці
У Шепетівці вже з 1 березня прийматимуть заяви про відмову від послуг тепломережі
Микола Дячук: «Пайовикам треба годити та виплачувати достойну орендну плату»