Чи розпочнуть роботу оновлені приймальні відділення в опорних лікарнях Хмельниччини у квітні?

Чи розпочнуть роботу оновлені приймальні відділення в опорних лікарнях Хмельниччини у квітні?

Усі 10 приймальних відділень в опорних лікарнях Хмельницького госпітального округу мають розпочати прийом перших пацієнтів вже у квітні. На цьому наголосив 11 лютого на робочій нараді заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр’єв. Про це повідомила пресслужба ОДА.

Як зазначив посадовець, ці проєкти, що реалізовуються в рамках програми Президента України «Велике будівництво», є дуже важливими для усіх мешканців області, адже від їх роботи залежить не просто якість надання екстреної медичної допомоги, а безпосередньо життя та здоров’я пацієнтів.

До розмови запросили усіх керівників опорних лікарень, де здійснюється будівництво. Також участь в нараді взяли заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук, представники Департаментів охорони здоров’я, регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, ДП «Обласна служба єдиного замовника». Основне питання порядку денного — вчасне завершення будівництва та забезпечення повноцінної роботи відділень екстреної медичної допомоги.

Чи не найважливіша проблема — виділення співфінансування цього будівництва з боку органів місцевого самоврядування, що передбачено проєктами. Наразі не у всіх лікарнях це питання вдалося вирішити, і причини цього є як об’єктивні, так і суб’єктивні. В одних питання постало у зв’язку з невизначеністю технічного завдання щодо облаштування рентген-захисту для комп’ютерних томографів, оскільки очікувалося надходження одного класу апарату, а в результаті МОЗ закупило більш потужний, що, в свою чергу, потребує іншого класу захисту. В інших регіонах затримка з фінансуванням викликана дещо пасивною позицією місцевих керівників.

Заступники голови ОДА були одностайні в переконанні: місцеві бюджети мають долучитися до співфінансування, адже держава дала для медичної галузі їх громад величезний як фінансовий, так і матеріальний ресурс. Саме тому завдання місцевої влади — докласти і свою частку, аби люди на цих територіях отримували гідне лікування та якісні медичні послуги.

Нагадаємо, Шепетівська ЦРЛ увійшла до переліку 10-ти опорних закладів на Хмельниччині.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Man seated at a wooden desk in a medical center, looking at the camera with papers and a laptop in front of him; a Ukrainian medical center sign is on the wall behind him.
На Хмельниччині лікарі «штампували» інвалідності для виїзду за кордон: 5 медиків та 9 «пацієнтів» постануть перед судом
Ожеледиця, ДТП і перші обмороження: зима наприкінці року додала роботи медикам Шепетівщини
Заволоділи мільйонами з «Великого будівництва»: на Хмельниччині судитимуть експосадовців

Читайте у цій рубриці


Woman working at a cluttered desk with a laptop and papers while money flies around her on all sides.
Phone screen showing Ukrainian text messages about visiting a doctor and a prosecutor's office update; Ukrainian Prokuratura logo in bottom-left corner.
Підпалив залізницю та «зливав» позиції ЗСУ: апеляційний суд поставив крапку у справі хмельничанина
Суд на Хмельниччині скасував рішення про встановлення факту проживання сестри із зaгиблим братом-військoвослужбовцем однією сім’єю
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads