Господарський суд ухвалив рішення у справі капітального ремонту проспекту в Шепетівці

Господарський суд ухвалив рішення у справі капітального ремонту проспекту в Шепетівці

Цьогоріч 16 грудня відбулося засідання Господарського суду Хмельницької області за позовом виконавчого комітету Шепетівської міської ради до приватного підприємства «МВМ-13» села Судилків. Суть позову — стягнення частини попередньої оплати підрядних робіт в розмірі 409727,79 грн та визнання недійсними актів № 48, 49, 50, 51, 52 форми КБ-2в приймання виконаних будівельних робіт із капітального ремонту проспекту Миру, що у місті Шепетівці.

Водночас зустрічний позов подало й приватне підприємство «МВМ-13» до Виконавчого комітету Шепетівської міської ради про стягнення 621594,57 грн.

Порушено провадження у цій справі було ще у серпні 2015 року за позовом виконавчого комітету.

З того часу було здійснено судову будівельно-технічну експертизу, додаткову судову будівельно-технічну експертизу, проведення якої доручено Київському науково-дослідному інституту судових експертиз, проведено більше десятка засідань, збільшувалися позивні заяви позивача тощо.

На останнє судове засідання представники обох сторін не з’явилися. І так, 16 грудня Господарський суд Хмельницької області вирішив:

«У задоволенні позову виконавчого комітету Шепетівської міської ради до приватного підприємства «МВМ-13» про стягнення частини попередньої оплати підрядних робіт в розмірі 409727,79 грн; визнання недійсними актів № 48, 49, 50, 51, 52 форми КБ-2в приймання виконаних будівельних робіт з капітального ремонту проспекту Миру в місті Шепетівці Хмельницької області за договором підряду № 134 від 21.06.2013 р. відмовити.

Зустрічний позов приватного підприємства «МВМ-13» до Виконавчого комітету Шепетівської міської ради про стягнення 621594,57 грн задовольнити частково».

Також відповідно рішення суду, стягнути з виконавчого комітету Шепетівської міської ради на користь приватного підприємства «МВМ-13» 598594,57 грн (п’ятсот дев’яносто вісім тисяч п’ятсот дев’яносто чотири грн 57 коп.) заборгованості, 8978,92 грн (вісім тисяч дев’ятсот сімдесят вісім грн 92 коп.) витрат по оплаті судового збору.

У стягненні 23000,00 грн компенсації витрат підрядника (вартість надання послуг «Перевірка якості асфальтобетонного покриття на проспекті Миру в місті Шепетівці») — відмовити.

Рішення Господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.

За посиланням можна переглянути увесь протокол засідання, у якому викладено процесуальні дії по справі, позиції учасників судового процесу за первісним та зустрічним позовами, фактичні обставини, встановлені судом, та зміст спірних правовідносин.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


1 коментар до статті «Господарський суд ухвалив рішення у справі капітального ремонту проспекту в Шепетівці»

  1. Сашко Гарматний коментує:

    Браво…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Зміни в розкладі руху на 3-х маршрутах, вартість місця на тваринному ринку та пільгові тарифи на відвідування басейну: в Шепетівці відбувся виконком
У Шепетівській громаді попрощаються з навідником гірсько-штурмового відділення
У Шепетівці учасниці проєкту «Сталеві магнолії» навчалися в нових теплицях
Приватизація будинку побуту, розширення міського центру ПМСД та гуманітарна допомога з Німеччини: у Шепетівці відбулася сесія міськради

Читайте у цій рубриці


Зміни в розкладі руху на 3-х маршрутах, вартість місця на тваринному ринку та пільгові тарифи на відвідування басейну: в Шепетівці відбувся виконком
У Шепетівці наразі ремонтують виключно критичні ділянки доріг
У Судилківському «Колоску» діти приміряли елементи поліцейського однострою та вивчали правила
Без батька залишилося двоє малолітніх дітей: у Шепетівці прощалися із Дмитром Вовчиком
FacebookTelegramViberWhatsAppX