У Шепетівському районі радилися, як працювати з боржниками ЄСВ

У Шепетівському районі радилися, як працювати з боржниками ЄСВ

25 липня 2019 року відбулося спільне засідання робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, з дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА.

«Легалізація заробітної плати» та «Єдиний соціальний внесок» — важливі теми, які обговорювались на спільному засіданні районної робочої групи по легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

В роботі комісії взяли участь представники Шепетівського управління ГУ ДФС в Хмельницькій області, управління Держпраці у Хмельницькій області, Шепетівського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Хмельницькій області, управління соціального захисту населення, відділу економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації, представники Ленковецької, Грицівської, Судилківської об’єднаних територіальних громад та Плесенської сільської ради.

 — Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов’язкового державного соціального страхування у обов’язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб та членів їхніх сімей на отримання страхових виплат за діючими видами загальнообов’язкового державного соціального страхування, — зазначила начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ліліана Танасієнко.

Завдяки проведеним заходам по району з березня по липень 2019 року погашено заборгованість із сплати ЄСВ у сумі 238 тис. гривень.

На засіданні комісії було заслухано заступника Грицівського селищного голови, Плесенського сільського голову, представників Ленковецької та Судилківської сільських рад щодо проведеної ними роботи у напрямку легалізації найманої праці та сплати заборгованості із ЄСВ.

Учасники зустрічі дійшли згоди щодо подальшої роботи з боржниками ЄСВ.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Шепетівському районі визначили місця, де можна зігрітися тільки вдень
У Нетішині власники закладів громадського харчування шукали підтримки у влади
У Шепетівському районі реалізують проєкт з вирощування енергетичної верби
Посадовці Шепетівщини привітали зі святами прийомну сім’ю
Якими будуть соціальні стандарти в 2021 році
Що чекає соціальну сферу в 2021 році

Читайте у цій рубриціУ Шепетівському районі трьом особам незаконно передали ділянку вартістю 13 млн грн
Шепетівчани занепокоєні зростанням тарифів на теплопостачання
Депутати Шепетівської ТГ щомісяця проводитимуть прийом громадян
У січні 60 мешканців Шепетівщини порушили карантин
У Шепетівці збільшили тариф на теплопостачання
«Шепетівкагаз» розіслав споживачам платіжки із зайвими кубометрами