ОТГ «скинуться» на зміни проектно-кошторисної документації дитячого відділення

28 вересня під час сесії Шепетівської районної ради депутати затвердили зміни до угоди, яку затвердили між районною радою і Судилківською та Ленковецькою сільськими радами. В ній йшлося про передачу субвенції із сільського бюджету до районного.

Відповідно до угод Судилківська сільська рада передає Шепетівській РДА, як головному розпоряднику коштів, зі спеціального фонду сільського бюджету субвенцію в сумі 200 тисяч гривень на проведення коригування проектно-кошторисної документації об’єкту «Дитяче відділення на 60 ліжок з поліклінікою на 300 відвідувачів на добу по вул. Валі Котика, 85 в м. Шепетівка — завершення будівництва».

100 тисяч гривень на проект виділить Ленковецька сільська рада.

Виділити кошти на коригування проекту громади вирішили неспроста. Адже розуміють всю соціальну значимість довгобуду. Про необхідність внесення змін до документації говорили ще в червні, під час візиту очільника області Вадима Лозового на Шепетівщину. В ході зустрічі зазначили, що ос­кіль­ки про­ект був зроб­ле­ний ще в 90-ті ро­ки, то до нього повинні були внести де­які змі­ни. Зок­ре­ма, у від­ді­лен­ні вста­нов­лять ліф­ти, які не бу­ли пе­ред­ба­че­ні ра­ні­ше.

Кошти спрямують виключно за цільовим призначенням. Відтак, депутати проголосували «за» угоди.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці