Депутати звернулися до Прем’єр-міністра України

У вівторок, 31 січня, відбулася 19-та сесія міської ради. У порядку денному депутати розглянули низку важливих питань.

Включно з міським головою Михайлом Полодюком у засідання взяли участь 26 депутатів.

Також були присутні представники закладів освіти, комунальних підприємств, виконавчих підрозділів міськвиконкому, громадської ради та шепетівчани.

У порядку денному розглянули понад 40 питань. Серед яких проекти рішень щодо  земельних питань та благоустрою міста, енергозбереження, затвердження програм розвитку культури, оборонно-мобілізаційної роботи та інші.

Перед початком засідання секретар міської ради Микола Кикоть проінформував присутніх у залі про явку депутатів. Зокрема, Микола Юрійович пояснив причини відсутності декого і зауважив, що деякі депутати пропустили засідання без поважної причини. Також секретар прозвітував про депутатські запити, що надійшли.

Відповідно до рішення сесії погоджено подати звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо спрощення процедури отримання ліцензій на внутрішні перевезення на таксі, внутрішні перевезення пасажирів автобусами. У зв’язку із тим, що задля офіційного оформлення підприємцю необхідно їхати до Києва, що ускладнює отримання ліцензії.

У зверненні до очільника уряду йшлося про можливість отримання необхідної ліцензії для внутрішніх перевезень в територіальних органах «Укртрансбезпеки».

Існуюча, на даний час, процедура отримання відповідних документів не сприяє легалізації фізичних осіб, що здійснюють перевезення пасажирів на таксі чи автобусами. Нині в місті відповідні ліцензії на внутрішні перевезення мають не більше 10 підприємців, а 150 осіб нелегально працюють без державної реєстрації, та не сплачують податки.

Депутати підтримали таке рішення.

Задля створення та підтримки громадського простору міста, керуючись відповідним законодавством, народні обранці прийняли програму та обсяг «Громадського бюджету» на 2018-2020 рр.

Одностайно на сесії ухвалили присвоїти посмертно звання «Почесний громадянин міста Шепетівка» Кревогубцю Ярославу Івановичу, Драчуку Валентину Вікторовичу, Тимошишину Олександру Андрійовичу,  Біленькому Андрію Михайловичу та Шевчуку Володимиру Віталійовичу, які загинули під час виконання військового обов’язку в зоні АТО.

Також депутати розглянули та проголосували за виділення грошової допомоги на дороговартісне лікування п’ятьом містянам. Трьом родинам шепетівчан, що загинули в антитерористичній операції, виділили кошти на добудову пам’ятників.

На 49 земельних ділянок для ведення індивідуального ведення індивідуального садівництва на вулицях Валі Котика (народна назва Стрільбище) та Судилківській було надано дозволи на виготовлення проектів землеустрою для учасників АТО.

Окрім того, винесено ряд рішень щодо проектів культури, патріотичного виховання, землеустрою та  розробки технічної документації, програми підтримки громадських організацій міста, діяльності органів самоорганізації населення, відзначення подій Української революції у 2017-2021 роках тощо.

Наприкінці сесії секретар міської ради наголосив про крайні терміни  подачі та зміни у заповненні електронних декларацій депутатів Шепетівської міської ради.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоШепетівська міська рада

Читайте у цій рубриціШепетівська міська рада