Із квітня учасники АТО зможуть оздоровлюватися в Мальованці

У січні керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» у м. Шепетівка та Шепетівському районі Ігор Дзюба ініціював перед органами виконавчої влади та місцевого самоврядування створення Пункту індивідуальної рекреації громадян, які брали участь в АТО у с. Мальованка Шепетівського району. Про це повідомляє Шепетівська районна державна адміністрація.

З метою реалізації даного проекту, 26 березня голова Шепетівської РДА Роман Підопригора разом із першим заступником Сергієм Пономарьовим провели зустріч з директором ДП «Шепетівське лісове господарство» Володимиром Сасюком та керівником підрозділу — Ігорем Дзюбою.

В ході зустрічі обговорили спільні дії щодо облаштування приміщення Мальованського фельдшерського пункту та початку проведення оздоровлення учасників АТО уже з наступного місяця.

Безперечно, розташування Пункту індивідуальної рекреації у даній місцевості сприятиме реабілітації учасників бойових дій, адже красива природа та прогулянки лісом допоможуть подолати стрес без медикаментів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці