На Шепетівщині вивчають питання рекреації атовців

У Шепетівському районі планують відкрити пункт індивідуальної рекреації в приміщенні Мальованського фельдшерського пункту. Для цього 26 січня голова райдержадміністрації Роман Підопригора та очільниця Судилківської ОТГ Тетяна Котик побували в селі й оглянули приміщення, щоб обговорити першочергові заходи подальшої співпраці. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

Ініціатива створення пункту індивідуальної рекреації громадян належить членам відокремленого підрозділу Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» у Шепетівці та Шепетівському районі.

Відкриття пункту в такому віддаленому селі допоможе знизити рівень соціальної та психологічної напруги серед шепетівчан, що перебувають або перебували в стані стресу, задоволення соціальних та особистісних потреб громадян, які брали участь в АТО.

Підсумовуючи виїзд до Мальованки, Роман Борисович підкреслив:

— Розташування пункту індивідуальної рекреації у даній місцевості сприятиме реабілітації учасників бойових дій, адже самі прогулянки лісом на свіжому повітрі допоможуть подолати стрес без медикаментів.

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці