Заслуженого лікаря з Шепетівщини поховали біля його дружини

Заслуженого лікаря з Шепетівщини поховали біля його дружини

На минулому тижні, 5 березня, відійшла у засвіти Людина з великої літери — на 89-му році життя помер відомий лікар та багаторічний керівник санаторію «Червона калина» Микола Сивий. Він народився 1935 ро­ці в се­лі За­біл­ка, який нині є частиною селища Грицева у Шепетівському районі.

У 1960 році закінчив Івано-Франківський медичний інститут та отримав диплом лікаря. Розпочав трудову діяльність хірургом у Великомежиріцькій дільничній лікарні на Кореччині, а згодом очолив її. Вже у 1971 році був призначений головним лікарем Рівненської обласної лікарні. За його керівництва постали нові корпуси лікарні, до колективу влилися нові професійні кадри.

1977–1980 роки Микола Юрійович очолював тодішній Рівненський облздороввідділ. За цей час галузь охорони здоров’я Рівненщини стала основним місцем з підготовки лікарів ВООЗ із надання первинної медико-санітарної допомоги населенню.

У 80-ті роки минулого століття Микола Сивий почав плекати ідею створити сучасну санаторно-курортну базу для оздоровлення людей. І у 1993 році санаторій «Червона калина» прийняв перших пацієнтів.

Заслужений лікар України, лауреат Державної премії України Микола Юрійович Сивий відомий також як хірург, котрий зробив понад 1000 успішних операцій, а ще автор та виконавець пісень про рідний край.

Прощання з Миколою Сивим відбулося 6 березня, його поховали на цвинтарі села Зоря поряд із могилою його дружини Світлани Федорівни.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Ефективність бальнеологічного лікування у Трускавці
На Хмельниччині відійшов у вічність знаний енергетик
Як ветерану отримати безкоштовне санаторно-курортне лікування від держави
У Грицівській громаді на честь загиблих захисників України висадили дерева

Читайте у цій рубриці


В одній із громад Шепетівщини закликають оформити документи на землю
Зміни в розкладі руху на 3-х маршрутах, вартість місця на тваринному ринку та пільгові тарифи на відвідування басейну: в Шепетівці відбувся виконком
У Шепетівці наразі ремонтують виключно критичні ділянки доріг
У Судилківському «Колоску» діти приміряли елементи поліцейського однострою та вивчали правила
FacebookTelegramViberWhatsAppX