Щоб отримати зароблені гроші, медики Славути готові розпочати страйк

Щоб отримати зароблені гроші, медики Славути готові розпочати страйк

Вчора, 10 червня, відбулися загальні збори трудового колективу КП «Славутська міська лікарня імені Ф. М. Михайлова». Під час зібрання вкотре обговорили критичну ситуацію, яка склалася з підписанням договору з Національною службою здоров’я України за програмою медичних гарантій за пакетом медичних послуг «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» та невиплатою доплати медичному персоналу за виконану роботу в квітні місяці 2021 року.

Щоб отримати зароблені гроші, медики Славути готові розпочати страйк

Директор медзакладу Леонід Радзивілюк нагадав, що в квітні місяці, в Славутській міській лікарні отримали стаціонарну медичну допомогу 298 пацієнтів, повністю пролікований і виписаний 221 пацієнт. Крім того, з числа пролікованих, 219 були підключені до джерел подачі кисню, а 19 з них на апаратах ШВЛ.

Протягом цього періоду кількість кисневозалежних за добу сягала 60 пацієнтів, а в пікові дні споживання кисню було на рівні 80–90 балонів.

Окрім цього, 2 квітня на базі лікарні, за наказом Міністра охорони здоров’я України, було розгорнуто мобільний госпіталь ДСНС на 120 ліжок, в якому було проліковано 27 хворих на коронавірус, і для його належного забезпечення була створена одна бригада в кількості 22 осіб медичного персоналу.

Оскільки медичному персоналу не було виплачено заробітну плату за виконану роботу в квітні, делегатами було вирішено створити страйковий комітет у кількості 7 чоловік. У разі, якщо Національна служба здоров’я України не виплатить обіцяні гроші, трудовий колектив розпочне страйк.

Прокоментував ситуацію міський голова Василь Сидор:

«Реформування медицини — це політична акція, яка спрямована на знищення та обмеження фінансування. Враховуючи те, що ми маємо відповідну базу, фахівців, ми не маємо права говорити про скорочення послуг, відділень, а навпаки, про їх збільшення та вдосконалення. Починаючи від приймального відділення, закінчуючи директором закладу та міським головою ми зобов’язані працювати над іміджем закладу, адже це наше обличчя. Лікарня — це єдиний організм, в якому взаємопов’язані всі функції та процеси, де необхідно взаємодіяти злагоджено та згуртовано, аби його робота була без збоїв. У цьому також важлива й ініціатива самих лікарів.

Сьогодні не потрібно шукати крайніх. Керівництвом закладу та лікарями була пророблена колосальна робота. Ми маємо підписаний офіційний документ, який було вчасно направлено та прийнято до виконання. Послуги надавалися якісно та безперебійно як в березні, так і в квітні. Тому, слід законним шляхом вирішувати проблему, відстоюючи свої права і свою заробітну плату.

Славутська міська лікарня — один із найкращих закладів в області за медичним потенціалом та обладнанням. Проблем багато, але є пацієнти — ті, заради кого ми працюємо. Минулого року було підписано 9 пакетів медичних послуг, цьогоріч — 16. Проте, ми не зупинятимемося на досягнутому. Максимально можна підписати 36 пакетів, тому маємо ціль. Звертаюся до усіх і кожного з проханням надати пропозиції з потребами, які необхідні для того, щоб підписати максимально можливу кількість пакетів і заробляти кошти. У нас є багато фахівців, якими ми пишаємося, пишаємося тим, що до них їдуть люди з усієї України».

Щоб отримати зароблені гроші, медики Славути готові розпочати страйк

У підсумку Василь Богданович заслухав проблемні питання та пропозиції від лікарів та наголосив на тому, що кожен повинен усвідомити, що заробітна плата залежатиме від надання послуг, а тому усі повинні системно працювати над їх покращенням.

В ході засідання також розглянули питання про прийняття нового колективного договору.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Реклама
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Славуті віддали шану 25-річному капітану, який загинув на Луганщині
У бою з рашистами загинув молодий лейтенант зі Славутської ТГ
У Славуті віддали останню шану загиблому на Донеччині солдату
У бою з окупантами загинув славутчанин Руслан Маліновський
Славутчан просять не залишати сміття на контейнерних майдачничках
Вчетверте польське місто-побратим передало Славуті гумдопомогу

Читайте у цій рубриціНа Хмельниччині судитимуть чоловіка, який задушив дівчину
В одній з громад Шепетівщини поліцейські двічі виявили п’яних водіїв
На Шепетівщині водій бусом наїхав на 13-річну дівчинку
На Шепетівщині сильно побили жінку та вбили її сина
На Шепетівщині п’яного водія роти судили за правилами воєнного стану
На Хмельниччині горів готель
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter