Славутським медикам так і не заплатили за лікування ковідних пацієнтів у квітні

Славутським медикам так і не заплатили за лікування ковідних пацієнтів у квітні

У Штабі з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Славутської територіальної громади повідомили, що медикам міської лікарні за лікування коронавірусних хворих так і не виплатили коштів за квітень 2021-го. З цього приводу штаб написав звернення очільнику Уряду Денису Шмигалю та його копію адресовано голові Хмельницької ОДА Сергію Гамалію:

«Шановний Денисе Анатолійовичу! Звертаємось до вас з приводу надзвичайної ситуації щодо невиплати доплати за лікування коронавірусних хворих за квітень 2021 року працівникам комунального підприємства «Славутська міська лікарня ім. Ф. М. Михайлова» Славутської міської ради.

Медичні працівники вказаного закладу впродовж квітня місяця, не шкодуючи власного життя та здоров’я, надали допомогу близько 300-ам хворим на коронавірус. Майже всім їм була потрібна киснева підтримка. Разом з тим, на виконання державного завдання, на території лікувального закладу було розгорнуто мобільний шпиталь, який також обслуговували працівники комунального підприємства «Славутська міська лікарня ім. Ф. М. Михайлова».

Відтак, відмовити медичним працівникам у заробленій титанічною працею доплаті — є обурливим для жителів нашої громади, яка, в свою чергу, допомагала у забезпеченні функціонування мобільного шпиталю чим могла — продуктами харчування, засобами індивідуального захисту тощо.

Водночас, державним рішенням, комунальне підприємство «Славутська міська лікарня ім. Ф. М. Михайлова» Славутської міської ради з 01.06.2021 року визначено опорним закладом для надання допомоги коронавірусним хворим цілого регіону.

Яким же чином мотивувати людей до відповідальної роботи сьогодні, якщо вони розумітимуть, що завтра можуть не отримати чесно зароблених коштів?!

Так, наші медичні працівники, керуючись своєю совістю, гуманізмом та моральними цінностями надають допомогу попри всі негаразди, але усьому є межа — і держава також має дотримуватись своїх зобов’язань!

Враховуючи вищевказане, просимо Вашого невідкладного сприяння у вирішенні проблеми невиплати заробленої доплати працівникам комунального підприємств «Славутська міська лікарня ім. Ф. М. Михайлова» за квітень місяць 2021 року за надання допомоги коронавірусним хворим».

Раніше славутський штаб надіслав звернення до посадовців, позаяк медики Славутської лікарні на Великдень залишилися без зарплат.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Новини партнерів


Вам також може бути цікавоНа Хмельниччині уламки ракети впали у садок та ліс
Денис Шмигаль: Навчальний рік розпочнеться 1 вересня в очному режимі
Медики з Хмельниччини отримали відзнаки за евакуацію бійців із Маріуполя
У Шепетівській ТГ запрацює громадська пральня
У Славуті вітали ювіляра-фронтовика
Голова Хмельницької ОВА закликав не розповсюджувати недостовірну інформацію

Читайте у цій рубриціІгор Кузін: Жодних підстав для припинення вакцинації проти COVID-19 у відносно безпечних регіонах немає
Із 27 березня Хмельниччина вийшла із «червоної» зони
В Україні почнуть розробку і виготовлення орального протиковідного препарату Pfizer
Станом на 23 лютого в Хмельницькій області виявлено 1173 нових випадки COVID-19
В Україні станом на 23 лютого зафіксовано понад 25 тисяч нових випадків COVID-19 за минулу добу
Станом на 22 лютого в Хмельницькій області виявлено 533 нові випадки COVID-19
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter