Втікачу з Шепетівської виправної колонії збільшили строк

Працівниками Шепетівської місцевої прокуратури у суді доведено вину мешканця Летичівського району, який, відбуваючи покарання у виді позбавлення волі у державній установі «Шепетівська виправна колонія № 98», вчинив злочин проти правосуддя. За­суд­же­ний ско­їв вте­чу з те­ри­то­рії со­ці­аль­ної ре­абі­лі­та­ції вип­равної ко­ло­нії.

Про 26-річного втікача відомо, що він неодноразово судимий за майнові злочини відбував покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі за повторно вчинений грабіж. За сумлінну поведінку та ставлення до праці наприкінці 2017-го ув’язненого було переведено до дільниці соціальної реабілітації, де створено сприятливіші умови для відбування покарання.

Однак, перебуваючи у виправній колонії, правопорушник вирішив вчинити ще один злочин.

Маючи на меті здійснити втечу з місця позбавлення волі, 8 березня цього року засуджений порушив встановлені межі колонії та самовільно, без дозволу адміністрації залишив територію установи відбування покарання.

Затримано зловмисника наступного дня на території Хмельницького району.

— Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 393 Кримінального кодексу України (втеча з місця позбавлення волі), — повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар.

За вказаний злочин вироком Шепетівського міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі та, з урахуванням невідбутої частини попереднього покарання, остаточне призначено у виді 5 років позбавлення волі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці