Надходження до бюджету Шепетівки можуть збільшитися

Шепетівською місцевою прокуратурою продовжується системна робота, спрямована на усунення порушень законодавства з метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів. Йдеться в повідомленні Шепетівської місцевої прокуратури.

Згідно зі ст. 14 Конституції України, земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

Цьогоріч 22 березня місцева прокуратура скерувала 4 позовні заяви до Шепетівського міськрайонного суду в інтересах держави в особі Шепетівської міської ради. У яких йдеться про внесення змін до договорів оренди землі в частині збільшення нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, розташованих на території міста Шепетівка, та, відповідно, збільшення розміру орендної плати за користування вказаними земельними ділянками.

Встановлено, що підприємцями, які здійснюють свою діяльність на території міста Шепетівка та, відповідно використовують земельні ділянки, що належать територіальній громаді міста, попри законодавчі зміни порядку розрахунку нормативної грошової оцінки населених пунктів, проігноровано вимоги міської ради щодо укладення додаткових угод до договорів оренди землі для приведення орендної плати у відповідність до вимог Податкового кодексу України.

Так, у разі задоволення позовних вимог прокуратури, розмір орендної плати за користування земельними ділянками збільшиться на більш як на 341 тис. грн у рік.

У випадку задоволення позовних вимог розмір надходжень до місцевого бюджету збільшиться.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці