Равському, крім ДТП, інкримінують низку інших злочинів

В ході досудового розслідування кримінального провадження у справі про резонансне ДТП в Шепетівці прокуратура зібрала нові докази. Відтак 26 березня Шепетівська місцева прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, що ДТП, яке набуло значного суспільного резонансу, сталося у перший день нового року. Тоді від численних тілесних ушкоджень на місці події загинула 21-річна жінка, а її 2-річна донька отримала тяжкі тілесні ушкодження. Пі­доз­рю­ва­ний у скоєнні смертельного ДТП — 36-річ­ний ше­пе­тів­ча­ни­н Ана­то­лій Равсь­кий.

1 березня Ше­пе­тівсь­кий місь­крайон­ний суд за кло­по­тан­ням сто­ро­ни об­ви­ну­ва­чен­ня про­дов­жив тер­мін за­по­біж­но­го за­хо­ду підозрюваному у виг­ля­ді три­ман­ня під вар­тою без пра­ва вне­сен­ня зас­та­ви. Термін тримання під вартою Анатолія Равського спливає 1 квітня.

Шепетівська місцева прокуратура повідомляє, що за результатами досудового розслідування, яке проводилось за процесуального керівництва місцевої прокуратури, жителя міста обвинувачено не лише у вчиненні смертельної ДТП, а і в хуліганстві, тобто грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалися особливою зухвалістю, вчиненому групою осіб із застосуванням вогнепальної зброї та предмета заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень (ч.4 ст. 121 КК України), в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння (ч.1 ст. 121 КК України), в погрозі вбивством (ч.1 ст. 129 КК України), в завідомому залишенні без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство, якщо той хто залишив без допомоги сам поставив потерпілого в небезпечний для життя стан, що спричинило тяжкі наслідки (ч.3 ст. 135 КК України), в незаконному придбанні, перевезенні та зберіганні наркотичних засобів без мети збуту (ч.1 ст. 309 КК України), а також в незаконному носінні, зберіганні та придбанні вогнепальної зброї та бойових припасів, без передбаченого законом дозволу (ч.1 ст. 263 КК України).

Під час досудового розслідування зібрано докази, які у своїй сукупності стали підставою для прийняття вказаного рішення.

Обвинувальний акт перебуває на розгляді в Шепетівському міськрайонному суді.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці