Підозрюваний у вчиненні смертельної ДТП просив про домашній арешт

Сьогодні, 1 березня, у Шепетівському міськрайонному судді розглядалося клопотання стосовно продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваного у вчиненні смертельної ДТП. Сталася трагічна подія цьогоріч 1 січня, під час якої загинула 21-річна Олена Дячук, а її 2-річна донька Вероніка отримала важкі травми.

Вже 3 січня підозрюваному 36-річному шепетівчанину Анатолію Равському обрали запобіжний захід, термін дії якого завершився 1 березня. Оскільки досудове розслідування ще не завершено, сторони обвинувачення звернулися до суду, аби продовжити тримання під вартою до 1 квітня.

Слідчий суддя Ніна Мазур, прийнявши додатки щодо обґрунтування клопотання, поцікавилася у слідчого, чи до вказаного терміну встигнуть завершити досудове розслідування?

— Думаю, що так, — відповів слідчий.

Далі представник сторони потерпілого адвокат Андрій Швець зауважив, що підозрюваний з моменту скоєння ДТП не намагався відшкодувати ні моральної, ні матеріальної шкоди сім’ї Дячуків. Більше того, зі сторони Анатолія Равського навіть не було спроб принести вибачення за скоєне.

Захисник підозрюваного звернувся до судді стосовно обрання більш м’якої форми запобіжного заходу у вигляді домашнього цілодобового арешту.

В свою чергу, Анатолій Равський також просив про домашній цілодобовий арешт, аргументуючи, що в такий спосіб зможе знайти кошти для відшкодування завданої ним матеріальної шкоди.

Оскільки після скоєння ДТП підозрюваний покинув місце, то суддя поцікавилася, як він пояснить таку обставину.

— Мене затримали біля помешкання чоловіка, який був зі мною у момент ДТП. Я хотів, щоб мати завезла мене у поліцію, аби зі мною не вчинили саморозправи, — відповів Анатолій Равський.

Адвокат підозрюваного запевнив суддю, що у разі домашнього арешту його підзахисний буде являтися на всі виклики прокурора та суду. Захисник Анатолія Равського попросив суд відмовити у задоволенні клопотання щодо тримання під вартою.

Суддя вийшла до нарадчої кімнати, після повернення зачитала ухвалу.

Шепетівський міськрайонний суд за клопотанням сторони обвинувачення продовжив термін запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

За інформацією керівника Шепетівської місцевої прокуратури Івана Комара, наразі водію повідомлено про підозру у вчиненні ще ряду кримінальних правопорушень.

При нагоді ми поцікавилися у представника сторони потерпілого Андрія Швеця про стан 2-річної потерпілої Вероніки Дячук. Адвокат запевнив нас, що дівчинка наразі перебуває вдома, її життю вже нічого не загрожує. Час від часу вона проходить медичні обстеження.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці