Підозрюваному в скоєнні смертельного ДТП обрали запобіжний захід

Сьогодні, 3 січня, слідчий суддя Шепетівського міськрайонного суду Алла Цідик розглянула та ухвалила клопотання про обрання запобіжного заходу підозрюваному в скоєнні дорожньо-транспортної пригоди, що призвела до загибелі людини.

На лаві підсудних — місцевий житель Анатолій Равський, 1981 року народження. Чоловік раніше вже притягався до кримінальної відповідальності.

Захищав інтереси підозрюваного адвокат Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Прокурор обґрунтував клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою:

— Перебуваючи на волі підозрюваний матиме можливість вчиняти тиск на встановлених свідків, зокрема на осіб, які знаходилися в момент настання ДТП в салоні керованого ним автомобіля. Перебуваючи на волі Равський може перешкоджати досудовому розслідуванню іншим чином, а також шляхом нез’явлення за викликом до слідчого, прокурора, суду, створювати навмисні перешкоди для встановлення об’єктивної істини.

Також прокурор наголосив на те, що підозрюваний після скоєння злочину втік з місця події.

— Він мав намір змінити місце постійного проживання, виїхавши на територію іншої області. Окрім того, факти ДТП набули суспільного резонансу і були відображені в засобах масової інформації як регіональних, так і загальнодержавних, — продовжив прокурор.

На свій захист підозрюваний запевнив суддю, що не має наміру ухилятися від слідства.

Суддя запитала у Анатолія Равського, чи на момент скоєння ДТП він перебував у стані алкогольного сп’яніння? На що він відповів:

— Я випивший був, випив бокал шампанського.

Також стало відомо, що в ході слідчих дій було вилучено відеозаписи з 5 камер відео спостереження. Суддя запитала у слідчого-прокурора чи на них видно, що водієм є Равський.

— З тих камер відео спостереження, з яких нам вдалося отримати інформацію в найкоротші строки, не видно, — відповів прокурор.

Натомість захисник підозрюваного наполіг, аби суддя застосував більш м’яку форму запобіжного заходу — цілодобовий домашній арешт.

Серед документів, які прокурор додав до клопотання, є довідка дільничного, яка негативно характеризує підозрюваного.

— В ній зазначено, що на Равського неодноразово надходили скарги від мешканців міста Шепетівки щодо спричинення тілесних ушкоджень та вчинення інших протиправних дій пов’язаних з привласненням чужого майна. Не дивлячись на проведення профілактичної роботи, на шлях виправлення він не став, — зачитала її зміст суддя Цідик.

— Відповідно до матеріалів доданих до клопотання, є дані про те, що він працює у болгарській фірмі в місті Софія, і відповідно до шляхового листа мав намір виїхати закордон, — зазначив слідчий-прокурор.

Суддя вийшла до нарадчої кімнати, а повернувшись зачитала ухвалу. Клопотання задоволено у повному обсязі — запобіжний захід обрано у вигляді тримання під вартою без зазначення розміру застави.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці