Штраф у розмірі 17 тисяч та судовий збір сплатить нетішинець за порушення правил самоізоляції

Штраф у розмірі 17 тисяч та судовий збір сплатить нетішинець за порушення правил самоізоляції

Нетішинський міський суд Хмельницької області розглянув матеріали справи, яка надійшла від Нетішинського ВП Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності нетішинця, за ст. 44-3 КУпАП. Про це свідчить постанова суду.

За матеріалами справи, 7 червня близько 12:40 та 8 червня близько 21:15 в місті Нетішин було встановлено, що чоловік , якому 28 травня було підтверджено гостру респіраторну хворобу Covid-19, спричинену коронавірусом SARS-Cov-2, порушив самоізоляцію, а саме: самовільно залишив місце самоізоляції — квартиру, чим порушив підпункт 3 п. 3 постанови КМУ № 392 від 20.05.2020 року.

В судовому засіданні чоловік вину в інкримінованому йому правопорушенні визнав та пояснив, що дійсно він покидав місце ізоляції. Просив суворо не карати.

Дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, суд прийшов до висновку, що в діях особи вбачається склад правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП.

Статтею 44–3 КУпАП передбачена відповідальність за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами.

Згідно пп. 3 п. 3 Постанови КМУ № 392 від 20.05.2020 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» встановлено, що на період дії карантину забороняється: самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, суд вирішив накласти стягнення передбачене санкцією ст. 44–3 КУпАП у виді штрафу. А також відповідно до ст. 40–1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення суддею постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.

Керуючись ст. 44–3 , ст. 268, 276–279, 280, 283–285, 289 КУпАП, — суд постановив:

«Визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 44–3 КУпАП, і застосувати до нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 1000 (однієї тисячі) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17000 (сімнадцять тисяч) гривень. Стягнути з чоловіка на користь держави судовий збір в розмірі 420 (чотириста двадцять) гривень 40 копійок».

Постанова може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду через Нетішинський міський суд протягом 10 днів з дня її винесення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоДвоє 18-річних нетішинців займались збутом дитячої порнографії
Станом на 18 червня в Хмельницькій області виявлено 35 нових випадків COVID-19
В одній з громад Шепетівського району художники відновлюють 80-метрове панно
Станом на 15 червня в Хмельницькій області виявлено 60 нових випадків COVID-19
В Україні виявлено понад тисячу нових випадків COVID-19 за минулу добу
У Старому Кривині розгорівся скандал навколо старого кладовища

Читайте у цій рубриціДва десятки підприємств Хмельниччини боргують 19,5 млн грн своїм робітникам
Комерційні площі Хмельницького вокзалу Укрзалізниця виставить на «Prozorro.Продажі»
Лісівники Хмельниччини першими в галузі впро­ваджують міжнародний стандарт PEFC
На Хмельниччині найбільше вакансій у легкій промисловості
Майже 63% вакансій наданих в службу зайнятості — робітничі професії
Чи дотримуються на Хмельниччині права людини