Мер Старокостянтинова підписав меморандум з чеською компанією ELEKTROMONTÁŽE SÝKORA

Нещодавно міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук підписав меморандум з чеською компанією «ELEKTROMONTÁŽE SÝKORA» про будівництво сучасного заводу з комплексної переробки твердих відходів.

Ось як він прокоментував подію у фейсбуці:

«Як і інші інвестори, представники «ELEKTROMONTÁŽE SÝKORA» дійсно певний час придивлялися до нашого міста й ОТГ загалом, і прийняли рішення на нашу користь, оскільки вбачають перспективу та задоволені економічним кліматом у регіоні. Також важливу роль зіграла наявність у нас сучасного сміттєвого полігону, а не просто сміттєзвалища, на створення якого відповідно до норм та вимог ми вклали багато сил та коштів. Сукупно все це сприяло підписанню меморандуму з «ELEKTROMONTÁŽE SÝKORA» — серйозним інвестором, що вже побудував більш як тридцять заводів з переробки твердих побутових відходів на території Європи. Тож надалі ми будемо активно співпрацювати у напрямку створення нового заводу, що в майбутньому не лише покращить екологічну ситуацію в ОТГ, але й забезпечить наших жителів новими робочими місцями».

Водночас Микола Мельничук попередив, що будівництво відбудеться не швидко, але точно буде.

Нагадаємо, що у 2018 році Старокостянтинівська міська рада підписала меморандум з Львівською ОДА щодо захоронення твердих побутових відходів. А цьогоріч у квітні старокостянтинівські активісти зупинили фури зі львівським сміттям.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці