Старокостянтинів заробить на львівському смітті 9 мільйонів гривень

Нещодавно Старокостянтинівська міськрада Хмельницької області підписала Меморандум щодо співпраці з Львівською облдержадміністрацією. У документі йдеться про захоронення твердих побутових відходів, що утворюються у Львові.

Львівське сміття протягом двох років несанкціоновано викидали у різних областях України. Вторік кілька фур навіть розвантажили на території Шепетівського району.

— Меморандум дає змогу співпрацювати двом великим громадам у розв’язанні серйозної львівської проблеми — утилізації сміття, — зазначив Микола Мельничук, міський голова Старокостянтинова. — Співпраця дає Львівщині й старокостянтинівцям порозуміння, а також розуміння того, що коли в якійсь із громад виникають проблеми, то треба не відвертатись, а спільно знаходити шляхи їх вирішення.

Чи в змозі звалище райцентру впоратися зі сміттям 700-тисячного міста?

— Потужності нашого полігону ще вистачить на 20 років, — пояснив для «День за днем» заступник міського голови Старокостянтинова Володимир Богачук. — До того ж, маємо додаткові ділянки для розширення. А ще запроваджуємо передові технології з переробки сміття. Львів’яни обіцяли в цьому посприяти.

Така співпраця принесе міському бюджету Старокостянтинова 9 мільйонів гривень. Меморандум про співпрацю діятиме до червня 2019 року.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці