Прокуратура вимагає визнати недійсними договори оренди землі на 3,7 млн грн

Органи прокуратури Хмельницької області продовжують активну роботу щодо захисту інтересів держави у сфері земельних відносин. В межах реалізації представницьких повноважень, Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено порушення при використанні землі на території Теофіпольського району. Про це повідомила пресcлужба прокуратури Хмельницької області.

Встановлено, що Теофіпольською райдержадміністрацією всупереч вимогам земельного законодавства в оренду одному із сільськогосподарських підприємств передано три земельних ділянки загальною площею 62 га.

При прийнятті відповідного розпорядження та укладенні договорів оренди райдержадміністрація перевищила свої повноваження та без проведення земельних торгів передала ділянки у користування як землі нерозподілених (невитребуваних) паїв. При цьому, вказані землі не були включені до площ ріллі, що підлягає розподілу, та між окремими громадянами взагалі не розпайовувалась.

Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання незаконним та скасування розпорядження голови районної державної адміністрації, а також визнання договорів оренди землі вартістю близько 3,7 млн грн недійсними.

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Ігор Барахтенко, позов прокурора перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці