Військовослужбовці Хмельницького військко­мату здавали кров

Через карантинні заходи в багатьох обласних та районних центрах України склалася критична ситуація із запасами донорської крові та її компонентів. Не стала винятком і Хмельниччина: міліють запаси донорської крові.

Медики з Хмельницького обласного центру крові пояснюють, донорська активність знизилась через відсутність транспортного сполучення — не всі зараз можуть без проблем дістатися до центру, аби поділитися кров’ю. У найбільшому дефіциті — рідкісні групи з негативним резусом. Відтак під загрозою опиняється життя пацієнтів зі складними клінічними станами.

Як повідомила прес-служба Хмельницького обласного військового комісаріату, військовослужбовці Хмельницького обласного військового комісаріату вирішили підтримати медиків та хворих, здавши власну кров і поповнивши таким чином запаси обласного центру крові. До речі, вже не вперше, адже серед них є й донори зі стажем, які вже понад десять разів відвідали зазначену медичну установу.

При цьому хмельничани фактично продовжили благодійну акцію, яку днями розпочали військовослужбовці Київського гарнізону.

Хмельницький обласний військовий комісаріат закликає військовослужбовців Хмельницького гарнізону а також військовослужбовців з інших регіонів України долучатися до цієї благодійної акції — поділитися власною кров’ю з тими, кому вона украй необхідна.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці