У Славуті з аншлагом пройшла перша вистава театральної студії «Терен»

Театральна студія «Терен» гучно заявила про своє відкриття премʼєрою вистави «Станція, або розклад бажань на завтра» (автор пʼєси Олександр Вітер). Про це йдеться на сайті Славутської міської ради.

Постановка відбулася у суботу, 11 січня, у залі Центру культурно-мистецьких ініціатив (колишній Будинок культури комбінату «Будфарфор») та зібрала аншлаг.

Студія «Терен» — це творчі, активні та захоплені театральним мистецтвом молоді люди: Ольга Павліковська, Оксана Гребень та Любава Сокольнікова.

Ідею створення студії її керівник — Ольга Павліковська, виношувала давно, а розпочали роботу весною 2019 року.

Поштовхом стало створення ГО «Кластер творчих індустрій» та початок функціонування ЦКМІ, на базі якого проводили репетиції.

При виборі пʼєси (а це драма з елементами фарсу) прагнули аби вона була цікавою для глядача, найперше молоді, адже «Терен» — це молодіжний театр, і мала глибокий філософський зміст.

Надалі актори-аматори планують звертатися і до класики, але у новаторському її прочитанні, і до творів сучасників. Наразі запрошують до участі усіх, хто бажає, незалежно від віку і досвіду. Адже розкрити у собі талант ніколи не пізно, переконані у «Терені». Особливо зацікавлені аби приходили молоді люди.

Постановка аматорської театральної студії отримали широкий резонанс в громаді. Актори планують на численні прохання найближчим часом повторити виставу.

Нагадаємо, у Шепетівському районі театр «Птах» відзначив 80-річний ювілей, а народний аматорський театр Шепетівки здивував глядача японською виставою.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці