Обласні обранці звернулися до Кабміну щодо виділення медичної субвенції

Днями в Хмельницькій області відбулася 27-ма чергова сесія, де обранці прийняли десять звернень до центральних органів влади. В одному із листів до Кабінету Міністрів України депутати обласної ради просять виділити додатковий обсяг медичної субвенції з державного бюджету.

У зверненні зазначено:

«Медична субвенція забезпечує потребу у видатках галузі «охорона здоров’я» (без енергоносіїв) лише на 78,2 відсотка. Тому місцеві бюджети змушені спрямовувати власні надходження, як на заробітну плату медичних працівників, так і медикаменти… З метою недопущення соціальної напруги, депутати обласної ради просять розглянути питання виділення для області додаткового фінансового ресурсу за рахунок резерву медичної субвенції та нерозподілених видатків для територій Донецької та Луганської областей, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, в обсязі 34,7 млн гривень».

Нагадаємо, під час чергової 43-ої сесії Шепетівської районної ради депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Міністерства охорони здоров’я України щодо забезпечення належного фінансування закладів охорони здоров’я вторинного рівня. Адже дефіцит бюджету в Шепетівці на початок року складав 23 мільйони гривень.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці