Туристичний форум у Хмельницькому планують провести восени

Розвиток туризму є одним із пріоритетів для Хмельницької області. На цьому неодноразово наголошувало керівництво області, таким він позиціонується в діючій стратегії розвитку області, і таким його бачать ті, хто працює над розробкою Стратегії регіонального розвитку області на 2021–2027 роки. Ця позиція є зрозумілою, адже наш край багатий пам’ятками природи та історії, має вдале географічне розташування. Однак, туристичний потенціал, як і будь-який інший, потребує чітких та послідовних кроків, що дозволять використати його якнайкраще для соціально-економічного зростання області. Над одним із таких кроків розпочали роботу сьогодні в облдержадміністрації. Про це повідомила прес-служба Хмельницької ОДА.

Обговорити ідею проведення туристичного форуму в області, який би став майданчиком для обміну ідеями, досвідом, напрацюваннями, зібралися у заступника голови облдержадміністрації Світлани Павлишиної керівники структурних підрозділів, Агенції регіонального розвитку Хмельницької області, Хмельницької торгово-промислової палати. Також до участі в обговоренні долучився т.в.о. заступника голови ОДА Сергій Ткачук.

Як зауважив керівник АРР Роман Примуш, туризм в області потребує своєрідного поштовху. В умовах децентралізації об’єднані територіальні громади не лише зацікавлені в розвитку цієї галузі, а й мають для цього фінансові інструменти, оскільки можуть самостійно планувати свої витрати. Саме тому він запропонував, щоб майбутній форум був орієнтований на внутрішнього споживача, тобто наші міста та громади, аби розповісти їм про основні тренди внутрішнього туризму, яким чином на ньому можна заробляти, як зацікавити туристів, тощо.

Світлана Павлишина погодилася із цією думкою та наголосила, що такий формат заходу дозволить нашим громадам по-новому поглянути на свої можливості, почерпнути нові ідеї та започаткувати розвиткові проекти.

Учасники засідання дійшли думки, що захід може бути проведений уже восени. До цього, окрім організаційних заходів, планується провести аналіз об’єктів Хмельницької області, які можуть представляти інтерес для туристів, але зараз маловідомі або занедбані. Також розглядається можливість запуску туристичного порталу, який міг би стати своєрідним дороговказом для усіх, хто цікавиться відпочинком на Хмельниччині та має бажання ознайомитися з пам’ятками нашого краю.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці